1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Dodávky plynu v tuhých mrazech fungují spolehlivě,pomáhají preventivní kontroly i těžba ze zásobníků

Innogy rwe
Zvýšená ostražitost a preventivní kontrola všech zařízení jsou v těchto dnech hlavní náplní práce plynařů ze skupiny innogy.

Zakázka pro ČEZ ESCO za více než 300 milionů korun sníží cenu tepla v Horním Slavkově

CEZ logo
Společnost ČEZ ESCO zvítězila ve výběrovém řízení na dodávku tepla pro město Horní Slavkov. Dodávky, které dosáhnou zhruba 85 TJ za rok, se týkají celkem 99 objektů, včetně 1741 bytových jednotek.

ČR má 140 plnicích CNG stanic

CNG station
Praha – V lednu 2014 bylo v ČR celkem 50 veřejných CNG stanic, dnes jich je již 140 a další se chystají zahájit provoz už v lednu. Za poslední 3 roky tedy v ČR přibylo 100 plnicích CNG stanic.

OKD požádala vládu o státní pomoc na útlum Dolu Paskov ve výši až 723 milionů korun

mine vagon
Karviná – Se zněním dopisu v plném rozsahu souhlasily i odborové organizace OKD.

Novým předsedou představenstva OKD a.s. byl zvolen Jan Solich

okd mine logo
Karviná - Představenstvo společnosti OKD a.s. na svém zasedání 15. 12. 2016 s okamžitou účinností zrušilo v organizační struktuře firmy post generálního ředitele. Dále z funkce předsedy představenstva odvolalo Dala R. Ekmarka.

Skupina ČEZ pokračuje v investicích do německé větrné energetiky

wind turbine
Dalších 35 větrných turbín o celkovém instalovaném výkonu 85,25 MW získala na německém trhu Skupina ČEZ. Celkem osm větrných parků je rozprostřeno v lokalitách napříč severním Německem a všechny jsou již v provozu.

Investice innogy do rozvoje CNG sítě přesáhly letos 80 milionů korun

Innogy rwe
Díky masivním investicím postupuje rozšiřování sítě CNG plniček innogy rychlým tempem. Firma v letošním roce do nových plnicích stanic investovala už více než 80 milionů korun.

23. ročník Podzimní plynárenské konference

gas fire 3
Praha – Tradiční setkání českých plynárníků – Podzimní plynárenská konference – zavítalo tento týden na západ České republiky(ČR), do Mariánských Lázní.

Personální změny v OKD a zahájení procesu hledání strategického investora

okd mine logo
KARVINÁ – Na základě požadavků PRISKO a.s.v souvislosti s poskytnutím komerčního úvěru společnosti OKD, a.s. ve výši 700 milionů korun došlo na konci minulého měsíce ke dvěma personálním změnám ve vedení těžařské firmy.

PŘEDPLAŤTE SI

banner 220x660

Nenechte si ujít...