1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

HIWIN oznámil růst obratu a chystá nové produkty

HIWIN modul
Brněnská společnost HIWIN s.r.o. dosáhla v roce 2017 celkového obratu ve výši 332 milionů korun, což je meziroční nárůst o 16 procent.

Vysokorychlostní vlaky ICE 4 z produkce Siemens zahájily pravidelný provoz

ice4
Německé dráhy (DB) představily v prosinci 2017 v pravidelném provozu nové vlakové jednotky ICE 4. Pět prvních vlaků bude vozit cestující na lince Hamburk – Mnichov a Hamburk – Stuttgart.

Společnost Siemens umožňuje zpracovatelskému průmyslu další krok směrem k digitálnímu podniku

Siemens
Společnost Siemens přináší novou verzi procesního řídicího systému Simatic PCS 7 a otevírá tak provozovatelům zpracovatelských závodů zcela nové možnosti směrem k digitalizaci jejich procesů.

Český Siemens otevřel v Ostravě R&D centrum pro vývoj elektromotorů, generátorů a řešení pro Průmysl 4.0

Siemens
Společnost Siemens ČR v Ostravě otevřela nové výzkumné a vývojové (R&D) centrum zaměřené na vývoj elektromotorů, generátorů a řešení pro Průmysl 4.0.

Siemens oceněn v soutěži Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku 2016

Siemens
Český Siemens získal cenu poroty v soutěži Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku (ČEEP) 2016 za projekt implementace platformy komplexního řízení budov Desigo CC v nové budově CIIRC ČVUT v Praze.

ABB dodá společnosti SCA systém pro kompletní řízení procesů. Systém se uplatní v nejdigitalizovanější celulózce světa

ABB Building
Společnost ABB nedávno získala zakázku na dodávku kompletních digitálních systémů a řešení ABB Ability™ pro rozšíření celulózky SCA v Östrandu, které patří mezi vůbec největší investice v průmyslových dějinách Švédska.

ABB pokračující růst

ABB Building
„Pokračujeme v tvorbě růstové dynamiky ve všech regionech. Ve třetím čtvrtletí vzrostl celkový příjem zakázek o 5 % a tržby o 3 % a pokračujeme v transformaci obchodního modelu v divizi Energetika,“ uvedl generální ředitel Ulrich Spiesshofer.

ABB koupila společnost B&R

abb logo1
ABB oznámila, že dokončila převzetí společnosti B&R (Bernecker + Rainer Industrie-Elektronik GmbH), která je největším nezávislým dodavatelem řešení pro automatizaci strojů a výrobních závodů.

Největší neutronový zdroj na světě využije český patent. Třebíčská NUVIA podepsala další smlouvu za 100 milionů korun Třebíč 15. srpna 2017

Nuvia
Společnost NUVIA uspěla v dalším výběrovém řízení na výstavbu nejvýkonnějšího neutronového zdroje na světě ve švédském Lundu.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660px

Nenechte si ujít...