1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Daimler koupí v Aston Martinu pět procent akcií, dodá mu motory

Daimler logo1
Frankfurt - Německá automobilka Daimler koupí v britské Aston Martin pět procent akcií. Napsal to britský list Financial Times.

Skupina ČEZ koupila teplárnu v Klášterci nad Ohří

CEZ logo
Klášterec nad Ohří - ČEZ Teplárenská koupila stoprocentní podíl ve společnosti Teplo Klášterec, která dodává teplo a teplou vodu více než 5000 domácností a řadě podniků v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku.

Německý Merck koupí výrobce chemikálií pro špičkové technologie

merck kgaa logo
Berlín - Německá společnost Merck KGaA, největší světový výrobce tekutých krystalů používaných v televizních obrazovkách, se dohodla na koupi společnosti AZ Electronic Materials,

Ruský Uralchem kupuje pětinu v největším světovém výrobci potaše

uralkali logo
Moskva - Miliardář Dzmitryj Mazepin pocházející z Běloruska koupí prostřednictvím své společnosti Uralchem pětinový podíl v největším světovém výrobci potaše firmě Uralkalij. Informovala o tom agentura Reuters.

Firma Phoenix-Zeppelin převzala část společnosti Caterpillar

phoenix zeppelin logo
Ostrava - Skupina Zeppelin, poskytující dodavatelskou síť pro zákazníky z oblasti těžby, odkoupila od společnosti Caterpillar Global Mining LLC rozšířenou distribuční část divize Cat Mining.

Škoda Transportation koupila firmu Lokel, výrobce elektrovýzbroje

Skoda Plzen
Plzeň - Škoda Transportation koupila ostravskou firmu Lokel, která s desítkami zaměstnanců projektuje a vyrábí elektrovýzbroj pro kolejová vozidla.

EDF prodala svůj podíl ve slovenské SSE českému EPH

stredoslovenska energetika logo
Paříž/Praha - Francouzská elektrárenská společnost Electricité de France (EDF) dokončila prodej 49 procent akcií Stredoslovenské energetiky (SSE)

RWE slučuje regionální distributory plynu do jediné firmy

RWE logo
Energetická skupina RWE sloučila své dosavadní čtyři regionální distributory zemního plynu (RWE GasNet, VČP Net, SMP Net a JMP Net) do jediné firmy RWE GasNet, s. r. o.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...