1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Rodina Optima je kompletní, na český trh vstupuje Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid

KIA logo big
Praha – Společnost KIA MOTORS CZECH uvádí na český trh nový model Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid, který završuje modelovou ofenzivu rodiny vozů Optima.

Červen byl pro Hyundai nejlepším měsícem v historii

Hyundai Logo
Nejlepší měsíc v historii z hlediska obchodních výsledků na českém trhu má za sebou automobilka Hyundai. V šestém měsíci roku prodala 2 452 vozů, což představuje 8% nárůst oproti červnu 2016.

TATRA v roce 2016 zvýšila tržby, zisk, výrobu i počet zaměstnanců

 

 

 

 

tatra logo
TATRA TRUCKS zvýšila v roce 2016 meziročně tržby o 22 procent na 5,4 miliardy Kč, zisk stoupl meziročně o 15 procent na 482 miliónů Kč. Zvýšil se i počet zaměstnanců, a to ze 1462 na 1658.

Změna v představenstvu společnosti ŠKODA AUTO

Skoda logo2
Mladá Boleslav – S účinností od 1. září 2017 převezme Alain Favey (50) v představenstvu společnosti ŠKODA AUTO zodpovědnost za oblast prodeje a marketingu.

Milník pro srdce značky: Vyrobena šestimiliontá ŠKODA OCTAVIA

skoda octavia
Mladá Boleslav – ŠKODA vyrobila šestimiliontý vůz řady OCTAVIA. Jubilejní vůz sjel z linky v hlavním výrobním závodě v Mladé Boleslavi.

ŠKODA dosáhla v květnu dalšího rekordního výsledku

skoda rapid
Mladá Boleslav  – ŠKODA v květnu zvýšila své dodávky zákazníkům o 2,4 % na 99 000 vozů (květen 2016: 96 700 vozů). Je to nejlepší květnový výsledek v historii značky. Česká automobilka si výrazně polepšila zejména v Evropě a v Indii.

Autonomní nákladní vozidlo Volvo je připraveno zvýšit úrodu cukrové třtiny v Brazílii

volvo logo
Společnost Volvo Trucks vyvinula nové autonomní nákladní vozidlo, které může pro brazilské pěstitele cukrové třtiny znamenat velký nárůst produktivity.

ŠKODA AUTO byla v České republice podruhé za sebou oceněna titulem ‚Zaměstnavatel roku‘

Skoda logo2
Mladá Boleslav – ŠKODA AUTO byla oceněna titulem „Sodexo Zaměstnavatel roku 2017“ v České republice. Automobilka navíc v nezávislém hodnocení dosáhla ještě lepšího celkového skóre než při loňském vítězství.

Hyundai IONIQ Plug-in vstupuje na český trh

charging e-car
Hyundai Motor zahajuje v České republice elektrizující léto. Tuzemští prodejci již nabízí model IONIQ ve verzi Plug-in Hybrid.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...