1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Kopřivnická TATRA TRUCKS se vrací na Slovensko, bude tam vyrábět podvozky, kabiny i nadstavby nákladních vozidel

tatra logo
Tradiční česká automobilka TATRA TRUCKS spojená s holdingem Czechoslovak Group (CSG) se vrací na Slovensko.

Toyota Motor Europe bude v České republice vyrábět nový model v segmentu A

toyota logo2
Toyota Motor Europe dnes potvrdila, že bude pokračovat ve výrobě nového modelu segmentu A ve svém závodě Toyota Motor Manufacturing Czech Republic (TMMCZ) v Kolíně.

Nošovický Hyundai je znovu držitelem Národní ceny kvality v programu Excelence

Hyundai Logo
Nošovice – Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) se opětovně stala vítězem Národní ceny kvality České republiky v nejprestižnějším programu Excelence v kategorii Byznys. V silné konkurenci zvítězila nošovická automobilka od roku 2011 už počtvrté v řadě.

ŠKODA OCTAVIA přichází v dynamicky laděné variantě Sportline

Skoda logo2
Modelová řada OCTAVIA se ve 4. generaci poprvé rozrostla o verzi Sportline. Bohatá výbava vychází ze stupně Style a přidává řadu atraktivních černých prvků exteriéru, jimiž se vůz přibližuje sportovnímu provedení RS.

DAF získává velkou objednávku od belgických ozbrojených sil, TATRA TRUCKS a TATRA DEFENCE VEHICLE na ní budou spolupracovat

tatra logo
Společnost DAF obdržela velkou objednávku od belgických ozbrojených sil. Objednávka zahrnuje dodání a servis 879 vojenských vozidel řady CF s pohonem všech kol. Dodávka prvních vozidel je plánována na rok 2022, přičemž výroba posledních vozidel by měla proběhnout v roce 2025.

TATRA TRUCKS byla v roce 2020 navzdory pandemii výrazně zisková

tatra logo
Třetího nejlepšího výsledku pod současnými majiteli dosáhla v roce 2020 TATRA TRUCKS. Tradiční automobilka vykázala provozní zisk EBITDA ve výši 509 milionů korun při obratu více než pět a půl miliardy korun. Navzdory pandemii dosáhla TATRA TRUCKS nejlepšího hospodářského výsledku za poslední tři roky.

Rozšíření společnosti Faurecia v Nýřanech dokončeno

Faurecia logo
Praha – CBRE Global Investors ve spolupráci s generálním dodavatelem Demaco předali nové prostory v Nýřanech svému klientovi, společnosti Faurecia, zastoupené průmyslovým oddělením české pobočky Colliers International.

Hyundai Kona Electric získal pět hvězdiček v testech Green NCAP

Hyundai Logo
Model Kona Electric, malé elektrické SUV společnosti Hyundai Motor, obdržel od organizace Green NCAP nejvyšší možné hodnocení
Green NCAP je nezávislou organizací, která hodnotí automobily na základě jejich energetické hospodárnosti a emisí.

Design, technologie, nulové emise: Nová Kona Electric přichází s řadou vylepšení

Hyundai Logo
Společnost Hyundai Motor představuje modernizovaný model Hyundai Kona Electric, úspěšné malé SUV s elektrickým pohonem. Početná vylepšení se týkají především designu, technologií a praktičnosti.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...