1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

GM prý hodlá ukončit výrobu automobilů v Austrálii

general-motors-logo company
Sydney - Největší americká automobilka General Motors se rozhodla ukončit v roce 2016 výrobu automobilů v Austrálii.  Mluvčí automobilky se k těmto informacím odmítl vyjádřit.

Toyota chystá novou verzi populárního modelu Camry

toyota logo blue
Detroit - Japonská společnost Toyota Motor hodlá zhruba během dvou týdnů představit zmodernizovanou verzi svého modelu Camry, který je nejprodávanějším automobilem ve Spojených státech.

Ford představil nový Mustang, který chce dovážet i do Evropy

Ford logo 3
Praha - Automobilka Ford začne do Evropy poprvé dovážet svůj ikonický model Mustang. Nový Mustang Ford představil současně v šesti městech na čtyřech kontinentech. Firma to uvedla v tiskové zprávě.

Daimler v listopadu dosáhl rekordního prodeje vozů Mercedes

Daimler logo1
Stuttgart - Německý automobilový koncern Daimler v listopadu zvýšil prodej svých luxusních automobilů Mercedes-Benz o téměř 11 procent na rekordních 133.441 vozů. Oznámila to firma, která těží z růstu poptávky v Číně a Severní Americe.

GM stáhne z Evropy po deseti letech značku Chevrolet

general-motors-logo company
Frankfurt - Americká automobilka General Motors (GM) stáhne z evropského trhu značku Chevrolet a soustředí se plně na své evropské značky Opel a Vauxhall.

Čína schválila společný podnik Renaultu a automobilky Dongfeng

Renault logo1
Peking - Francouzská automobilka Renault dostala od čínských úřadů svolení vytvořit se svým čínským partnerem Dongfeng Motor Group Company společný podnik na výrobu a prodej automobilů v zemi. Oznámila to čínská společnost.

Prodej automobilů v USA v listopadu silně rostl

usa-map-flag
Detroit - Americký automobilový trh v listopadu díky nákupům velkých aut a silnému prodeji o posledním víkendu silně rostl.

Akcie automobilky Hyundai kvůli obavám o prodej výrazně klesly

Hyundai Logo
Soul - Akcie jihokorejské automobilky Hyundai Motor kvůli obavám o prodej výrazně oslabily. Firma, která vyrábí automobily také v České republice, se podle analytiků potýká s rostoucí konkurencí ze strany japonských výrobců.

Poptávka po automobilech v Německu napřesrok oživí

german flag1
Berlín - Prodej nových osobních automobilů v Německu by měl v příštím roce stoupnout na zhruba tři miliony vozů. Předpověděl to německý svaz automobilového průmyslu VDA.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...