1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Vyrobeno v Evropě: Kia poodhaluje novou generaci modelu Ceed

KIA logo big
Praha – Na mezinárodním ženevském autosalonu 2018 se veřejnosti poprvé ukáže nová Kia Ceed. Pětidveřový hatchback a český bestseller Ceed se v Ženevě odhalí společně s další karosářskou variantou.

Kia Rio GT-Line míří do Evropy

kia rio gt
Praha – Kia odhalila první snímky nové sportovní varianty Rio GT-Line, která se veřejnosti poprvé představí v rámci Ženevského autosalonu 2018.

Hyundai vyvíjí automobil, který se sám domluví s vaším domem nebo kanceláří

Hyundai Logo
Společnosti Hyundai Motor a Cisco představily podrobný plán vývoje nové generace technologického zabezpečení datových sítí ve vozidlech.

Rok 2017 byl pro značku ŠKODA na domácím trhu ve znamení mnoha rekordů

skoda yeti
Praha – V uplynulých dnech završila značka ŠKODA na domácím trhu svůj další rekordní rok v řadě.

TATRA TRUCKS bude nově vyrábět v Ázerbájdžánu

tatra logo
Automobily TATRA se budou montovat v Ázerbájdžánu. Dohodly se na tom automobilka TATRA TRUCKS a ázerbájdžánský podnik GANJA AUTOMOBILE PLANT.

Hyundai představí nový vůz s vodíkovým pohonem

Hyundai Logo
Hyundai Motor připravil pro letošní veletrh spotřební elektroniky CES 2018 velké překvapení. Na tradiční největší přehlídce svého druhu, která se koná v Las Vegas, představí nové vozidlo poháněné elektřinou z vodíkových palivových článků.

Společnosti Hyundai a Aurora uvedou do roku 2021 na trh vyspělé autonomní vozy

hyundai autonomne
Hyundai Motor a společnost Aurora, lídr v oblasti autonomní automobilové technologie, dnes oznámily uzavření strategického partnerství. Do roku 2021 plánují uvést na trh vozy s autonomním řízením.

ŠKODA překonala hranici 100 000 objednaných vozů v ČR během jediného roku

skoda octavia
Mladá Boleslav – ŠKODA AUTO má v České republice důvod k oslavě. Poprvé v historii překonává hranici 100 000 zákaznických objednávek během jediného kalendářního roku

Kia Niro se zapisuje do ČESKÉ KNIHY REKORDŮ: je neúspornějším hybridem v reálných podmínkách v ČR

KIA logo big
Praha – Společnost KIA MOTORS CZECH oznamuje, že hybridní městský crossover Kia Niro HEV byl oficiálně zapsán do České knihy rekordů jako Nejúspornější hybrid v reálných podmínkách v ČR s průměrnou spotřebou 3,89 l/100 km.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...