1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Hyundai IONIQ Plug-in vstupuje na český trh

charging e-car
Hyundai Motor zahajuje v České republice elektrizující léto. Tuzemští prodejci již nabízí model IONIQ ve verzi Plug-in Hybrid.

Kia díky vyspělým pohonným jednotkám dosahuje historicky nejvyššího podílu na evropském trhu

KIA-logo big
Praha – Společnost Kia Motors podle nejnovějších údajů Asociace evropských výrobců automobilů (ACEA) během prvních čtyř měsíců letošního roku zaznamenala na evropských trzích* rekordní objem prodeje.

Při testování autonomního vozidla pro svoz odpadu se společnosti Volvo Trucks a Renova zaměřují na bezpečnost

volvo logo
Společnost Volvo Trucks spolu se švédskou komunální firmou Renova hledá a zkouší způsoby, jak mohou automatizovaná vozidla přispívat k bezpečnějšímu a efektivnějšímu nakládání s odpady a vytvářet lepší pracovní prostředí pro řidiče.

Světový unikát díky dotaci: Tatra chce vyvinout vzduchem chlazený motor splňující emisní normu Euro 6

tatra logo
Třetí nejstarší automobilka na světě chce vyvinout vzduchem chlazený motor splňující emisní předpis Euro 6 a zároveň se posunout do kategorie high-tech podniků.

ŠKODA dubnovými prodeji potvrdila rekordní úroveň loňského roku

Skoda logo2
Mladá Boleslav – Vozy značky ŠKODA se i nadále těší velké celosvětové oblibě. Česká automobilka dodala v dubnu svým zákazníkům 97 300 vozů a potvrdila tak rekordní úroveň stejného měsíce minulého roku (duben 2016: 97 200).

Kia postaví za 1,1 miliardy USD výrobní závod v Indii

KIA-logo big
Praha – Společnost Kia Motors podepsala předběžnou smlouvu (memorandum o porozumění) s vládou indického státu Ándhrapradéš na vybudování nového výrobního závodu v administrativním regionu Anantapur.

Prodeje Hyundai v ČR za první čtyři měsíce roku jsou nejlepší v historii

Hyundai Logo
Za první čtyři měsíce letošního roku prodal Hyundai na českém trhu celkem 6 549 vozů. To je ve srovnání s minulým rokem o 9,5 % víc. Jen v dubnu to pak bylo 1 649, což představuje druhý nejlepší výsledek mezi sledovanými značkami.

ŠKODA AUTO zvýšila tržby, dodávky zákazníkům i provozní výsledek

Skoda logo2
Mladá Boleslav – S nejlepším prvním čtvrtletím ve své 122leté historii ŠKODA AUTO zvýraznila svůj růstový kurs. Nikdy předtím nedosáhla česká automobilka v době od ledna do března vyšších tržeb, dodávek zákazníkům a provozního výsledku.

TATRA PHOENIX Euro 6 PRÄSIDENT

tatra logo
Společnost TATRA TRUCKS si letos připomíná 120 let od výroby prvního automobilu se spalovacím motorem v Kopřivnici. Na legendární NW Präsident odkazuje limitovanou edicí vozidel TATRA PHOENIX Euro 6 PRÄSIDENT.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...