1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Úspěšné zahájení sériové výroby modelu ŠKODA Yeti

skoda yeti
Zásadně přepracovaný model ŠKODA Yeti sjíždí z linky v závodě Kvasiny. Místo jednoho dva: ŠKODA Yeti a ŠKODA Yeti Outdoor. Nový, výrazný design, svěží interiér, moderní technické prvky.

Škoda Auto zdražuje kvůli zvýšení cen materiálů své vozy

Skoda logo2
Praha - Automobilka Škoda Auto kvůli zvýšení cen surovin a materiálů zdražuje své vozy. Nejvíce se zvýší cena u nové Octavie RS a Octavie RS Combi, které zdraží o 10.000 korun.

Volvo hodlá snižovat výrobu v Evropě kvůli slabé poptávce

volvo-logo1
Stockholm - Švédský výrobce nákladních automobilů Volvo v prvním čtvrtletí příštího roku sníží produkci v Evropě kvůli předpokládané slabé poptávce. Oznámila to firma. Neposkytla však žádné konkrétní údaje o rozsahu opatření.

PSA chce posílit kapitál o čtyři miliardy eur

Peugeot citroen logo1
Paříž - Francouzská automobilka PSA Peugeot Citroën uvažuje o zvýšení základního jmění, a to až o čtyři miliardy eur (109,2 miliardy Kč). Vydá tak zřejmě nové akcie, které koupí francouzská vláda a čínská automobilka Dongfeng Motor Group.

Partneři BMW a Brilliance představili nový elektromobil

charging e-car
Kanton - Německý výrobce automobilů BMW a jeho čínský partner Brilliance představili společně navržený elektromobil Zinoro.

Toyota letos počítá s rekordním prodejem luxusních vozů Lexus

Lexus-Logo1
Tokio - Japonská společnost Toyota Motor hodlá v letošním roce zvýšit prodej svých luxusních automobilů Lexus o zhruba osm procent na rekordních 520.000 vozů. V dalších letech počítá s růstem prodeje o pět až deset procent ročně.

Hyundai začne v USA prodávat vůz s vodíkovým pohonem

Hyundai Logo
Detroit - Jihokorejská automobilka Hyundai Motor začne příští rok ve Spojených státech prodávat malý sportovně-užitkový automobil Tucson s pohonem na vodíkové palivové články.

Automobilka Tatra dodá stovku podvozků do Brazílie

tatra logo
Kopřivnice - Tatra dodá ve zbytku letošního a v průběhu příštího roku stovku podvozků a dalších částí na bázi Tatry 815 do Brazílie, kde je místní firma Avibras přestaví na speciální vojenská vozidla.

Automobilka TPCA tento týden nevyrábí, připravuje nové modely

TPCA logo
Ovčáry - Kolínská automobilka TPCA, která připravuje novou generaci malých městských vozů, tento týden nevyrábí a provádí technické úpravy na linkách.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...