1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Další úspěch pro značku ŠKODA: KODIAQ získal ocenění Auto roku 2017 v České republice

Skoda logo
Mladá Boleslav – Již potřetí v řadě získala ŠKODA AUTO prestižní ocenění v české anketě Auto roku. Obhájila tak prvenství z předchozích let, kdy se titulu dočkaly vozy ŠKODA FABIA (2015) a ŠKODA SUPERB (2016).

Touran je poprvé nejprodávanější MPV v Evropě

volkswagen logo3
Volkswagen Touran je poprvé nejúspěšnější MPV v Evropě. Podle zjištění renomované společnosti pro výzkum trhu IHS Automotive se Touran prosadil v roce 2016 s více než 112 000 registracemi na evropském kontinentu jako nejprodávanější MPV.

ŠKODA v únoru pokračovala v úspěšném kursu

skoda-octavia
Mladá Boleslav, 13. března 2017 – ŠKODA AUTO v roce 2017 pokračuje v růstovém kurzu. Automobilka celosvětově dodala v únoru svým zákazníkům 81 200 vozů, což je o 3,1 % více než ve stejném období minulého roku (únor 2016: 78 800 vozů).

TPCA oslavila tři miliony vyrobených aut

Peugeot citroen logo1
Významný milník ve své historii oslavila automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA). Právě v těchto dnech sjel z výrobní linky největšího zaměstnavatele kolínského regionu v pořadí třímiliontý vůz – Toyota Aygo s černou metalízou.

ŠKODA v Číně prodala dvoumiliontý vůz

Skoda logo
Mladá Boleslav/Šanghaj – ŠKODA v Číně prodala dvoumiliontý vůz. Jubilejním automobilem je ŠKODA SUPERB s motorem 1,4 TSI v odstínu bílá Polar.

Novým generálním ředitelem TATRA TRUCKS je Radek Strouhal

tatra logo
K 1. 2. 2017 nastupuje do pozice generálního ředitele TATRA TRUCKS po více než třech letech úspěšného působení v čele finančního úseku automobilky dosavadní ekonomický ředitel Radek Strouhal.

ŠKODA loni dodala zákazníkům přes milion vozů

Skoda CitiGo
ŠKODA dosáhla v roce 2016 nového prodejního rekordu. Celosvětové prodeje značky v minulém roce vzrostly o 6,8 % na 1 127 700 vozů.

Nošovický závod Hyundai zaznamenal další rekordní rok

Hyundai Logo
Při plánovaném objemu 350.000 aut vyrobil nošovický závod Hyundai Motor Manufacturing Czech v loňském roce 358.400 aut, nejvíce ve své dosavadní historii, čímž překonal plán o 2,4 %.

ŠKODA vyrobila v Kvasinách dvoumiliontý vůz

Skoda logo
Jako jubilejní vůz v tomto závodě tradiční české značky sjel z linky model ŠKODA KODIAQ v odstínu bílá Moon.
PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...