1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

V roce 2016 byl zákazníkům dodán již milion vozů

skoda-octavia
Růstový kurz: ŠKODA do poloviny listopadu dodala zákazníkům jeden milion vozů! Této mety se podařilo dosáhnout přibližně o měsíc dříve než loni.
 

Dodávky vozů zákazníkům v říjnu 2016

Skoda CitiGo
Celosvětový odbyt v říjnu dosáhl 97 900 vozů značky ŠKODA. Od ledna do října bylo zákazníkům dodáno o 6,7 % automobilů více než v loňském roce.
 

ŠKODA AUTO: výsledky za první tři čtvrtletí 2016

skoda-octavia
ŠKODA AUTO za prvních devět měsíců roku zvýšila dodávky zákazníkům o 6,2 procenta na 840 900 vozů. Česká automobilka dosáhla ke konci září zvýšení tržeb o 9 procent na 10,1 miliardy eur.
 

ŠKODA Digital Lab: dílna budoucnosti

Skoda logo
ŠKODA posiluje svou schopnost inovovat a svou vývojovou kompetenci na poli digitalizace vybudováním Digital Labu v Praze.
 

ŠKODA i v září udržela růstový kurz

Skoda CitiGo
ŠKODA slaví nejvyšší měsíční odbyt v historii značky, dodávky vozů zákazníkům vzrostly v září o 14,4 procenta na 107 100 vozů.
 

ŠKODA vyrobila jeden milion motorů řady EA211

Skoda logo2
V hlavním výrobním závodě v Mladé Boleslavi ŠKODA AUTO vyrobila miliontý motor řady EA211. Tato motorová řada zahrnuje tří a čtyřválcové zážehové motory ve čtyřech zdvihových objemech od 1,0 do 1,6 litru.
 

Elektrický tahač se solárními panely

Skoda logo2
ŠKODA v závodě v Mladé Boleslavi vybavila soupravu taženou elektrickým, bateriemi poháněným tahačem solárními panely. Logistika využívá celkem 17 elektricky poháněných bateriových tahačů Still R 07.
 

Dohoda o spolupráci s čínskými partnery

Skoda logo
ŠKODA AUTO se dohodla o rozsáhlé spolupráci při zavádění nových modelů na čínský trh. Závazně se počítá se derivátem nového vozu ŠKODA KODIAQ a také s vozy s alternativními pohony.
 

V závodě Hyundai je ekologie na prvním místě

Hyundai Logo
V rámci ještě důslednějšího ekologického chování začal nošovický závod Hyundai používat k čištění zaolejovaných součástek mycí stůl, který oleje a maziva odbourává bez použití organických rozpouštědel, a to působením bakterií.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...