1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ŠKODA v červenci udržela růstový kurz

skoda-octavia
ŠKODA dodala v červenci svým zákazníkům 83 700 vozů, to představuje jednoprocentní nárůst oproti roku 2015. Výrazně, o 92,7%, si polepšila třetí generace modelu ŠKODA SUPERB.
 

ŠKODA v prvním pololetí roku 2016 udržuje růst

Skoda CitiGo
Automobilka dodala svým zákazníkům 569 400 vozů. Tržby ke konci června vzrostly o 10,8 procenta a provozní výsledek vzrostl na 685 milionů eur.
 

Jihočeská policie testuje elektromobil

charging e-car
Tři týdny budou jihočeští policisté testovat elektromobil, který jim zapůjčila společnost ČEZ. Policie se tak chce seznámit s novým druhem vozidla, kterého ročně jen v České republice přibývá několik stovek.

ŠKODA podruhé nejspolehlivější značkou v Anglii

skoda-octavia
ŠKODA je i nadále nejspolehlivějí automobilovou značkou ve Velké Británii. Již podruhé za sebou dosáhla značka celkového vítězství ve studii agentury pro výzkum trhu J. D. Power.
 

Změna v představenstvu ŠKODA AUTO

Skoda logo
Klaus-Dieter Schürmann bude novým členem představenstva ŠKODA AUTO za oblast ekonomie. Winfried Krause převezme funkci člena představenstva společnosti VW Užitkové vozy za oblasti financí a IT.
 

Automobilka Hyundai v Nošovicích vyrobila už dva miliony aut

Hyundai Logo
Ve středu 8. června byl v nošovickém závodě Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) vyroben Hyundai Tucson s pořadovým číslem 2.000.000.

Nový viceprezident pro prodej a marketing

skoda yeti
Thomas Owsianski převezme v rámci koncernu VW funkci viceprezidenta za prodej a marketing v regionu Jižní Amerika. Ve společnosti SAIC Volkswagen v Číně ho nahradí Michael Arndt.
 

Nejlepší čtvrtletí v historii automobilky ŠKODA

Skoda CitiGo
ŠKODA pokračuje v růstovém kurzu: česká automobilka za první tři měsíce letošního roku zvýšila dodávky zákazníkům, tržby i provozní výsledek.

ŠKODA i v dubnu držela růstový kurz

skoda-octavia
​ŠKODA v dubnu 2016 zvýšila své celosvětové prodeje o 5,6 procenta na 97 200 vozů. Byl to nejlepší duben ve 121leté historii podniku.
 
PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...