1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Velké SUV značky ŠKODA bude Kodiaq

Skoda logo
Nové velké SUV značky ŠKODA se bude jmenovat Kodiaq. Jméno se odvolává na medvěda kodiaka, žijícího na stejnojmenném ostrově u jižního pobřeží Aljašky.

Nejlepší první čtvrtletí a nejlepší březen v historii

skoda yeti
S nejlepším prvním čtvrtletím a nelepším měsíčním výsledkem v celé 121leté historii podniku, potvrdila ŠKODA letos svůj růstový kurz.
 

Rekordní dodávky vozů i finanční výsledky

Skoda logo2
Rekordní rok 2015 - ŠKODA AUTO podruhé za sebou dodala zákazníkům v jednom roce celosvětově více než 1 milion vozů.
 

Závod Vrchlabí získal titul Továrna roku 2015

Skoda logo
Odborná porota ocenila úspěšnou proměnu závodu společnosti ŠKODA AUTO ve Vrchlabí z montážního závodu v moderní závod na výrobu převodovek.
 

ŠKODA v lednu 2016 s rekordním odbytem

Skoda logo
ŠKODA pokračuje ve svém růstovém kurzu i v roce 2016. V lednu zvýšila značka své celosvětové dodávky o 5,2 procenta na 91 600 vozů.
 

ŠKODA v roce 2015 prodala 1,06 milionu vozů

Skoda logo
ŠKODA AUTO ve 120. roce existence společnosti dosáhla nového prodejního rekordu a podruhé za sebou prodala více než 1 milion vozů za jeden kalendářní rok.
 

Hyundai v roce 2015

Hyundai Logo
Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) v Nošovicích vyrobila za rok 2015 celkem 342 200 osobních automobilů, čímž překročila plán o 12 200 aut (3,7 %).
 

Nový robot pro výrobu přímo řazených převodovek

skoda rapid
Nový inteligentní lehký robot usnadňuje zaměstnancům výrobu přímo řazených převodovek DQ 200 v závodě ŠKODA AUTO ve Vrchlabí.
 

ŠKODA AUTO je popatnácté nejlepší českou firmou

Skoda logo
ŠKODA AUTO je opět s přehledem nejúspěšnější českou firmou. V soutěži ‚Českých 100 nejlepších’ má vynikající bilanci, patnáct prvních a pět druhých míst.
 
PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...