1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

V rámci reakce na nedávné události požaduje společnost Continental účinný dohled na EU štítky pro značení pneumatik

continental logo
V rámci reakce na nedávný vývoj požaduje mezinárodní výrobce pneumatik Continental zdokonalení nedostatečných systémů dohledu nad evropským trhem.

Závod ŠKODA AUTO ve Vrchlabí je Továrnou roku

Skoda logo2
Závod ŠKODA AUTO ve Vrchlabí získal mezinárodní ocenění ‚Továrna roku 2015/Global Excellence in Operations (GEO)’ v kategorii ‚Vynikající rozvoj výrobního závodu’.
 

Hyundai slaví 7. výročí zahájení výroby v nošovickém závodě HMMC

Hyundai Logo
Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) si v těchto dnech připomíná sedmé výročí zahájení sériové výroby v nošovickém závodě.

Personální změny v dozorčí radě ŠKODA AUTO

Skoda logo
Člen představenstva Volkswagen AG za oblast financí, Frank Witter, převzal předsednictví dozorčí řady společnosti ŠKODA AUTO. Novým členem dozorčí rady je i šéf koncernu VW, Matthias Müller.
 

ŠKODA AUTO slaví 110 let výroby automobilů

skoda-octavia
Výroba automobilů v podniku, který dnes patří k automobilkám s nejdelší historií na světě začala 29. října 1905 premiérou vozu Voiturette A, prvního automobilu značky Laurin&Klement.
 

Novinky značky ŠKODA přichází na český trh

Skoda logo2
Po premiéře na autosalonu ve Frankfurtu přichází na český trh nové modely ŠKODA Rapid Monte Carlo, ŠKODA Rapid Spaceback ScoutLine a ŠKODA Octavia RS 4×4.
 

ŠKODA v srpnu dodala zákazníkům 70 700 vozů

skoda rapid
Nárůst značka zaznamenala v západní a střední Evropě, kde vysokého růstu prodejů dosáhly modely Fabia a Superb liftback, situace na čínském, ruském a východoevropském trhu je i nadále napjatá.
 

ŠKODA AUTO vytvoří v závodě v Kvasinách do roku 2018 až 1 300 nových pracovních míst

Skoda logo2
ŠKODA AUTO vytvoří v závodě v Kvasinách do roku 2018 až 1 300 nových pracovních míst. Automobilka to potvrdila u příležitosti dnešní návštěvy ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové.

Hyundai v prvním pololetí roku 2015: Zvýšený objem výroby a extrémní poptávka po vozech z Nošovic!

Hyundai Logo
Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) vyrobila v prvním pololetí letošního roku 166.830 vozidel, uvedla tři nové modely a zvýšila tempo výroby o 10 procent.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...