1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ford investuje do výroby motorů 500 milionů USD

Ford logo 3
Detroit - Americká automobilka Ford Motor Co. investuje 500 milionů USD (10 miliard Kč) do modernizace továrny na výrobu motorů v Ohiu a vytvoří zde 300 nových pracovních míst.

Volkswagen loni vyrobil na Slovensku rekordních přes 426.000 aut

volkswagen logo1
Bratislava - Slovenský závod německé automobilky Volkswagen loni vyrobil rekordní počet 426.313 vozidel a prakticky využil celou svou produkční kapacitu. Oproti roku 2012 to ovšem představuje jen mírný nárůst výroby, a to o 1,5 procenta.

Seat oznámil, že v roce 2016 začne prodávat SUV; možná z Kvasin

seat logo 2
Praha - Španělský Seat uvede v roce 2016 na trh svůj první sportovně užitkový model (SUV). Uvedl to předseda představenstva Jürgen Stackmann.

Toyota chystá rozsáhlý odkup vlastních akcií

toyota logo on car
Tokio - Japonský výrobce automobilů Toyota Motor hodlá nakoupit zpět vlastní akcie v hodnotě až 360 miliard jenů (70 miliard Kč). Podle agentury Reuters jde o největší zpětný odkup akcií této automobilky za více než deset let.

Nissan svolá v USA kvůli airbagům téměř milion aut

Nissan Logo1
Detroit - Japonská automobilka Nissan Motor ve Spojených státech kvůli možným problémům s airbagy svolá k opravě téměř milion osobních, sportovně-užitkových a dodávkových vozů.

Automobilka Hyundai chce postavit další továrnu v Číně

Hyundai Logo
Soul - Jihokorejská automobilka Hyundai Motor plánuje postavit svou čtvrtou továrnu v Číně. Oznámila to firma, která má závod rovněž v České republice.

Hyundai uvedl na trh novou Sonatu, čeká od ní zlepšení prodeje

Hyundai Logo
Soul - Jihokorejská automobilka Hyundai Motor chce s pomocí nové verze sedanu Sonata získat zpět podíly na trzích ve světě a zvrátit trend oslabování ziskovosti.

Výrobce osobních vozů Volvo Car prudce zvýšil provozní zisk

volvo logo
Stockholm - Švédský výrobce osobních automobilů Volvo Car loni prudce zvýšil provozní zisk na 1,9 miliardy švédských korun (šest miliard Kč) z pouhých 66 milionů švédských korun v předchozím roce.

Honda vyrobila v USA již 20 milionů automobilů

honda logo 1
Marysville - Japonská automobilka Honda Motor již ve Spojených státech vyrobila 20 milionů aut, z toho deset milionů vozů Accord. Výročí oslavila právě.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...