1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Opel příští rok nabídne v Evropě auta připojená přes LTE

opel logo 2
Ženeva - Automobilka Opel plánuje od příštího roku do všech svých modelových řad na vybraných evropských trzích zavést vysokorychlostní připojení LTE pod názvem OnStar. Uvedli to zástupci společnosti na ženevském autosalonu.

TPCA investovala do nových vozů 15 miliard Kč

TPCA logo
Ženeva - Kolínská automobilka TPCA investovala do uvedení nové generace mini vozů Citroen C1, Peugeot 108 a Toyota Aygo zhruba 15 miliard korun. Z toho šest miliard přímo do vybavení továrny a zbytek převážně do vývoje.

Výrobce elektrických aut Tesla plánuje expanzi v Evropě

tesla car logo
Ženeva - Výrobce elektrických vozů Tesla Motors plánuje v letošním roce více než zdvojnásobit počet svých provozoven v Evropě.

Nejcennější značkou auta je Toyota, Škodě patří 45. místo

toyota logo on car
Londýn - Nejhodnotnější automobilovou značkou na světě zůstává japonská Toyota. Vyplývá to z letošního žebříčku společnosti Brand Finance.

Jaguar příští rok přijde s hliníkovým vozem střední třídy

Jaguar Land Rover
Ženeva - Britský Jaguar příští rok uvede vůz střední třídy s hliníkovou karosérií a novými úspornými čtyřválci na naftu i na benzin. Firma to oznámila na ženevském autosalonu.

Škoda bude odebírat pneumatiky od korejského Nexenu

Skoda logo2
Ženeva - Automobilka Škoda Auto uzavřela s jihokorejskou společností Nexen dohodu o dodávkách pneumatik pro modely Rapid a Octavia. ČTK to řekl mluvčí Škody Jozef Baláž.

Ukrajinská krize znepokojuje automobilový průmysl

cars parking2
Ženeva - Představitele automobilového průmyslu znepokojuje zpomalování růstu poptávky na rozvíjejících se trzích. Automobilky, včetně německého Volkswagenu, navíc s obavami sledují krizi na Ukrajině.

Prodej aut GM a Ford v USA v únoru klesl méně, než se čekalo

general-motors-logo company
Detroit - Prodej velkých amerických automobilek na domácím trhu v únoru kvůli mrazivému počasí klesl.

Automobilka Škoda Auto začala v Rusku vyrábět model Rapid

Skoda logo
Mladá Boleslav/Kaluga - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto zahájila v závodě Kaluga v Rusku výrobu modelu Rapid. Na třetí největší trh značky by měl být vůz uveden na konci dubna.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...