1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Toyota do roku 2017 přestane vyrábět vozy v Austrálii

toyota logo2
Melbourne - Japonská Toyota Motor Corp. je další přední světovou automobilkou, která přestane vyrábět vozy v Austrálii. Toyota dnes uvedla, že ukončí výrobu v zemi do roku 2017.

Toyota se v USA blíží urovnání žaloby v případu zrychlování

toyota logo on car
New York - Japonská automobilka Toyota Motor se s americkými úřady blíží urovnání trestní žaloby na její nelegální přístup k informování o stížnostech zákazníků na závady v rozsáhlém případě nezamýšleného zrychlování vozů.

Německé automobilky hrozí, že kvůli nové aféře vrátí ADAC ceny

german flag1
Berlín - Největší německé automobilky Volkswagen, BMW a Daimler pohrozily vrácením všech cen získaných v anketě o nejoblíbenější německé auto vyhlašované autoklubem ADAC,

Aliance Renault-Nissan loni dosáhla rekordního prodeje

renault nissan logo
Paříž - Francouzsko-japonská automobilová aliance Renault-Nissan loni zvýšila prodej o zhruba dvě procenta na rekordních 8,3 milionu aut. Údaje podle agentury Reuters zahrnují i divizi AvtoVAZ, která je největším výrobcem automobilů v Rusku.

Automobilka Audi zahájila rok výrazným zvýšením prodeje

audi logo1
Ingolstadt - Německý výrobce luxusních automobilů Audi v lednu zvýšil prodej meziročně o 12 procent na téměř 125.000 vozů. Za růstem stála především silná poptávka na domácím trhu a v Číně. Oznámila to firma.

Škoda Auto začne v Mladé Boleslavi v létě vyrábět novou Fabii

Skoda logo
Mladá Boleslav - Automobilka Škoda Auto začne na konci léta v Mladé Boleslavi vyrábět novou generaci modelu Fabia. První nové Fabie by se měly dostat do prodeje už na podzim, píše dnes dnes týdeník odborů automobilky Škodovácký odborář.

Zisk a tržby GM mírně stouply, byly ale horší, než se čekalo

general-motors-building
Detroit - Zisk největší americké automobilky General Motors (GM) za čtvrté čtvrtletí stoupl méně, než se čekalo, a slabší byl i růst tržeb. Zklamáním byly výsledky v Severní a Jižní Americe, ale také v Asii.

Čtvrtletní zisk Daimleru vzrostl díky novým vozům o 45 procent

Daimler logo1
Stuttgart - Provozní zisk německého automobilového koncernu Daimler ve čtvrtém čtvrtletí vzrostl o 45 procent.

Výrobce nákladních aut Volvo zruší dalších více než 2000 míst

volvo logo
Stockholm - Švédský výrobce nákladních automobilů Volvo hodlá zrušit dalších více než 2000 pracovních míst, aby podpořil ziskovost.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...