1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Čína se stala největším trhem výrobce luxusních vozů BMW

BMW Logo1
Šanghaj - Zájem Číňanů o luxusní automobily stále roste. Čína se díky tomu v loňském roce stala největším trhem německé automobilky BMW a vystřídala na této pozici Spojené státy. BMW je největším výrobcem luxusních vozů na světě.

Škoda Auto prodala loni 920.800 vozů, meziročně o 2 pct méně

Skoda logo
Mladá Boleslav - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto dodala zákazníkům v loňském roce 920.800 aut, což je meziročně o 18.400 vozů méně.

Hyundai v ČR loni zvýšil prodej o sedm procent na 16.239 aut

Hyundai Logo
Praha - Jihokorejská značka Hyundai loni zvýšila v Česku prodej o sedm procent na 16.239 vozů. Skončila tak druhá za domácí Škodou Auto. V samotném prosinci zvýšila meziročně odbyt o polovinu. Uvedla to firma v tiskové zprávě.

Německý Mercedes-Benz loni prodal rekordní počet aut

Mercedes Benz logo1
Berlín - Německý automobilový koncern Daimler v uplynulém roce zvýšil prodej svých luxusních automobilů Mercedes-Benz o 10,7 procenta na rekordních 1,46 milionu vozů.

Luxusním značkám koncernu Volkswagen se loni dařilo

volkswagen logo1
Stuttgart - Luxusní značky německého automobilového koncernu Volkswagen zažily úspěšný rok. Divize Audi, Porsche a Bentley loni dosáhly rekordního prodeje, a to mimo jiné díky silné poptávce v Severní Americe.

Americký Ford obnovuje prodej svého vozu Fiesta v Japonsku

Ford logo 3
Tokio - Americká automobilka Ford Motor obnovuje prodej svého vozu Fiesta v Japonsku.

Porsche ČR loni zvýšilo prodej o 5,5 pct na 26.971 vozů

Porsche logo 1
Praha - Největší tuzemský dovozce aut Porsche Česká republika loni dodal zákazníkům 26.971 vozů značek koncernu Volkswagen, což je o 5,5 procenta více, než v roce 2012. Letos firma plánuje další růst.

Automobilka Rolls-Royce loni opět prodala rekordní počet vozů

rolls-royce
Londýn - Výrobce superluxusních automobilů Rolls-Royce Motor Cars loni zvýšil prodej o 1,5 procenta na rekordních 3630 vozů. Zaznamenal tak již čtvrtý rekordní rok za sebou, informovala zpravodajská stanice BBC.

Česko se snaží přilákat amerického výrobce elektromobilů

tesla car logo
Praha - Americká automobilka Tesla Motors chce postavit továrnu v Evropě. Český stát má o investici zájem a posílá výrobci elektromobilů nabídku, uvádí Mladá fronta Dnes (MfD).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...