1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Vozy Hyundai z Nošovic se od jara budou prodávat v Mexiku

Hyundai Logo
Praha - Automobilka Hyundai bude od jara dodávat automobily ze svého závodu v Nošovicích na Frýdecko-Místecku do Mexika.

Aston Martin svolává většinu vozů vyrobených od roku 2007

aston martin logo
Detroit - Automobilka Aston Martin svolává ke kontrole většinu svých sportovních aut vyrobených od konce roku 2007.

Daimler zahájil rok výrazným zvýšením prodeje mercedesů

Mercedes Benz logo1
Stuttgart - Německý automobilový koncern Daimler v lednu meziročně zvýšil celosvětový prodej luxusních automobilů Mercedes-Benz o 15 procent na 109.477 vozů díky silné poptávce v Číně. Oznámila to firma.

Škoda začne ve druhém pololetí v Indii vyrábět nového Yetiho

skoda yeti
Mladá Boleslav/Aurangabád - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto začne ve druhé polovině roku, pravděpodobně v srpnu, v indickém závodě Aurangabád vyrábět modernizovaný model Škoda Yeti.

Prodej automobilů v Německu v lednu vzrostl o sedm procent

german flag1
Berlín - Prodej nových osobních automobilů v Německu vzrostl v lednu v meziročním srovnání o 7,2 procenta na 206.000 vozů. Oznámilo to německé sdružení automobilového průmyslu VDA a asociace automobilových dovozců VDIK.

Japonská Mazda měla šestkrát vyšší zisk, pomohl slabý jen

mazda logo
Tokio - Japonské automobilce Mazda Motor stoupl provozní zisk za poslední tři měsíce minulého roku na 50,6 miliardy jenů (10,2 miliardy Kč). Byl tak šestkrát vyšší, než jaký společnost vykázala ve stejném období před rokem.

Prodej aut v Polsku dosáhl v lednu maxima za 22 měsíců

polish flag
Varšava - Prodej nových osobních a lehkých užitkových automobilů v Polsku se v lednu meziročně zvýšil o 8,1 procenta na 32.316 vozů a dosáhl maxima za 22 měsíců.

Investoři se soudí s představiteli Porsche o 1,8 miliardy eur

Porsche logo 1
Frankfurt nad Mohanem - Investoři podali žalobu na členy dozorčí rady automobilky Porsche Wolfganga Porscheho a Ferdinanda Piëcha.

Opel zaručil pracovní místa zaměstnancům tří továren v Německu

opel logo 2
Frankfurt - Ztrátová německá automobilka Opel podepsala kolektivní dohodu se zaměstnanci tří německých továren. V rámci této dohody jim zaručila zachování pracovních míst do roku 2018.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...