1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ŠKODA udržuje rekordní kurz: Více než 650 000 dodaných vozů v prvním pololetí roku 2018 a nejlepší červen všech dob

skoda yeti
Mladá Boleslav – ŠKODA pokračuje v úspěšném kurzu. V prvních šesti měsících tohoto roku česká automobilka opět zvýšila počet vozů dodaných zákazníkům a završuje první pololetí rekordním výsledkem – 652 700 dodaných vozů.

Hyundai a Wärtsilä oznámily partnerství v oblasti skladování energie

Hyundai Logo
Koncern Hyundai Motor Group (HMG) uzavřel technické a obchodní partnerství se společností Wärtsilä s cílem využívat použité akumulátory z elektricky poháněných vozidel na rostoucím trhu se zařízeními pro ukládání elektrické energie.

TATRA pomáhá při hašení požárů v Izraeli

tatra izrael
Na podzim minulého roku financovala Česká republika nákup hasičského speciálu společnosti TATRA TRUCKS jako podporu státu Izrael.

První český hybridní vůz. Nový Hyundai Tucson s technologií MHEV 48 V.

hyundai tuscon car1
Společnost Hyundai spustila 1. června 2018 v Nošovicích u Frýdku-Místku výrobu hybridního modelu Tucson s technologií MHEV 48 V. Jedná se tak o první hybridní vůz vyráběný na území České republiky.

ŠKODA AUTO je již po jednadvacáté v čele žebříčku CZECH TOP 100

skoda rapid
Mladá Boleslav/Praha – ŠKODA AUTO opět potvrdila svou výjimečnou pozici v rámci české ekonomiky: již po jednadvacáté zvítězila v hodnocení firem ‚CZECH TOP 100’.

ŠKODA AUTO v závodě ve Vrchlabí používá plně autonomního transportního robota

ŠKODA robot
Mladá Boleslav  – ŠKODA AUTO důsledně podporuje digitalizaci výroby. Jde o jedno z hlavních témat Strategie 2025 ŠKODA AUTO.

Hyundai i30 N mění pravidla hry

hyundai i30n
Hyundai i30 N byl v každoroční anketě časopisu Autocar, v níž jsou oceňovány nejlepší automobily představené v uplynulých dvanácti měsících, vyhlášen „převratným vozem“.

TPCA odstartovala výrobu faceliftovaných vozů

TPCA logo
Slavnostním přestřižením pásky byla dnes symbolicky zahájena výroba faceliftovaných vozů druhé generace aut kolínské automobilky Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA).

Novým obchodním ředitelem TATRA TRUCKS je Petr Hendrych

tatra logo
V dubnu 2018 nastoupil do pozice obchodního ředitele společnosti TATRA TRUCKS Petr Hendrych, který má více něž 20 let zkušeností z mezinárodně působících společností.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...