1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Hyundai v Česku čeká letos dvouciferný růst prodeje

Hyundai Logo
Praha - Zastoupení jihokorejské značky Hyundai letos čeká v Česku dvouciferný růst prodeje. Loni firma zvýšila odbyt o sedm procent na 16.239 vozů, zatímco trh o pět procent klesl.

Honda více než zdvojnásobila čtvrtletní zisk

honda logo 1
Tokio - Japonská automobilka Honda Motor ve třetím finančním čtvrtletí více než zdvojnásobila čistý zisk na 161 miliard jenů (32 miliard korun) díky růstu prodeje a slabé domácí měně. Oznámila to firma.

Toyota nařídila zastavit prodej šesti modelů v Severní Americe

toyota logo blue
Washington - Japonská automobilka Toyota Motor sdělila prodejcům svých aut v Severní Americe, aby přestali prodávat šest jejích modelů s vyhřívanými sedačkami. Látka v nich prý nesplňuje bezpečnostní normy pro hořlavost.

Automobilka Fiat loni více než zdvojnásobila zisk

Fiat logo2
Milán - Italská automobilka Fiat loni více než zdvojnásobila čistý zisk na téměř dvě miliardy eur (55 miliard Kč) z necelých 900 milionů eur v předchozím roce. Firma nicméně uvedla, že letos počítá s prudkým poklesem zisku.

Producent nákladních aut Scania sníží výrobu i počet pracovníků

scania trucks
Stockholm - Švédský producent nákladních automobilů Scania se rozhodl snížit výrobu a počet pracovních míst. Reaguje tak na konec zvýšené evropské poptávky, která byla důsledkem přechodu na nová emisní pravidla.

Toyota poprvé vyrobila více než deset milionů aut za rok

toyota logo2
Tokio - Japonská společnost Toyota Motor se loni stala první automobilkou v historii, jejíž roční produkce pokořila hranici deseti milionů vozů. Firma oznámila, že loni zvýšila výrobu o 2,1 procenta na 10,1 milionu vozů.

Nezauditovaný zisk TPCA za rok 2013 je po zdanění 170 milionů Kč

TPCA logo
Ovčáry - Nezauditovaný zisk kolínské automobilky TPCA za rok 2013 je po zdanění přibližně 170 milionů korun. Je to asi o 13 procent méně, než v roce 2012. Automobilka to uvedla ve zpravodaji pro zaměstnance.

Automobilka Ford téměř zdvojnásobila čtvrtletní zisk

ford-logo-2
Detroit - Druhá největší americká automobilka Ford Motor v loňském čtvrtém čtvrtletí téměř zdvojnásobila čistý zisk na tři miliardy dolarů (60 miliard Kč) z necelých 1,6 miliardy dolarů před rokem. Oznámila to firma.

Nová šéfa GM slíbila investovat do ztrátového Opelu

opel logo 2
Rüsselsheim - Šéfka americké automobilky General Motors Mary Barraová slíbila investovat do ztrátové evropské automobilky Opel.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...