1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Hyundai opakovaně získává prestižní ocenění Red Dot

hyundai i30n
Společnost Hyundai Motor Company oznámila, že po řadě minulých ocenění v prestižní designérské soutěži Red Dot Award obdržela za rok 2018 dalších pět ocenění za svůj kreativní a inovativní design v oblasti „komunikační design“.

ŠKODA pokračovala v růstovém kurzu i v červenci

skoda yeti
Mladá Boleslav – ŠKODA úspěšně vykročila do druhé poloviny roku a dodala zákazníkům na celém světě 99 700 vozů. Česká automobilka tak překonala prodejní výsledek téhož měsíce minulého roku o 14,6 % (červenec 2017: 87 000 vozů).

Prezidentem společnosti Hyundai Motor Europe HQ byl jmenován Dong Woo Choi

Hyundai Logo
Hyundai Motor jmenoval Donga Wooa Choie, bývalého senior viceprezidenta divize evropských provozních činností v Soulu, prezidentem a generálním ředitelem společnosti Hyundai Motor Europe HQ.

ŠKODA AUTO dosáhla v 1. pololetí roku 2018 provozního výsledku ve výši 821 milionů eur

Skoda CitiGo
Mladá Boleslav – ŠKODA AUTO i v prvním pololetí 2018 dále udržovala růstový kurs. Automobilka zvýšila tržby o 5,1 % na 9,161 miliardy eur a poprvé tak za prvních šest měsíců roku překonala hodnotu devíti miliard eur.

Hyundai je podle J.D. Power nejspolehlivější značkou v automobilovém průmyslu

Hyundai Logo
Nezávislá organizace J.D. Power zveřejnila studii spolehlivosti automobilů na území Velké Británie. Výzkum označil Hyundai jako nejspolehlivější značku na trhu.

Hyundai a Autotalks budou spolupracovat na zvýšení bezpečnosti na silnicích

hyunday i 10
Hyundai Motor a Autotalks budou spolupracovat na vývoji nové generace čipové sady V2X pro síťově propojené automobily. Technologie V2X zvyšuje bezpečnost silničního provozu, optimalizuje mobilitu a má zásadní význam pro autonomní jízdu.

ŠKODA udržuje rekordní kurz: Více než 650 000 dodaných vozů v prvním pololetí roku 2018 a nejlepší červen všech dob

skoda yeti
Mladá Boleslav – ŠKODA pokračuje v úspěšném kurzu. V prvních šesti měsících tohoto roku česká automobilka opět zvýšila počet vozů dodaných zákazníkům a završuje první pololetí rekordním výsledkem – 652 700 dodaných vozů.

Hyundai a Wärtsilä oznámily partnerství v oblasti skladování energie

Hyundai Logo
Koncern Hyundai Motor Group (HMG) uzavřel technické a obchodní partnerství se společností Wärtsilä s cílem využívat použité akumulátory z elektricky poháněných vozidel na rostoucím trhu se zařízeními pro ukládání elektrické energie.

TATRA pomáhá při hašení požárů v Izraeli

tatra izrael
Na podzim minulého roku financovala Česká republika nákup hasičského speciálu společnosti TATRA TRUCKS jako podporu státu Izrael.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...