1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Úspěšný příběh: Výroba vozů ŠKODA vzrostla od roku 1991 sedminásobně

Skoda logo2
A vůbec poprvé v historii bylo tohoto milníku dosaženo již v říjnu. Největší podíl na tomto úspěchu mají modely ŠKODA FABIA, OCTAVIA a SUPERB. I velké SUV ŠKODA KODIAQ předznamenává další růst pro rok 2017.

Prodeje Hyundai na evropském trhu rostou již třetí rok po sobě

Hyundai Logo
Ve srovnání s loňskem navýšila automobilka Hyundai své prodeje během prvních devíti měsíců letošního roku v Evropě o 3 %.

Hyundai meziročně navýšil prodeje o téměř 6 %

Hyundai Logo
Automobilka Hyundai prodala na českém trhu za první tři čtvrtletí již 15 809 vozů, což je oproti stejnému období loňského roku nárůst o 5,9 %. V září dosáhla 8,8% podílu na trhu, když u nás prodala 1 683 automobilů.

Prémiové Gran Turismo Kia Stinger vstupuje na český trh

Kia Stinger foto 2
Praha – Společnost KIA MOTORS CZECH (KMCz) uvádí na český trh svoji novou vlajkovou loď, dlouho očekávaný fastback Kia Stinger.

ŠKODA AUTO v září pokračovala v celosvětovém růstu

skoda rapid
ŠKODA AUTO pokračuje v celosvětovém růstu: s 112 900 vozy dodanými zákazníkům na celém světě docílila automobilka v září nejlepšího měsíčního výsledku ve své 122leté historii (září 2016: 107 100 vozů; +5,4 %).

Hyundai opět mezi nehodnotnějšími světovými značkami

Hyundai Logo
Automobilka Hyundai si již třetí rok po sobě drží postavení mezi čtyřicítkou nejhodnotnějších značek světa. Podle nejnovějších žebříčku Interbrands jí v celkovém hodnocení patří 35. příčka.

ŠKODA dosáhla milníku: 20 milionů vyrobených aut

Skoda logo2
Výrobu automobilů odstartoval v roce 1905 v Mladé Boleslavi model Laurin & Klement Voiturette A. Jubilejní vůz, model ŠKODA KAROQ, sjel z linky v závodě v Kvasinách.

Pierre Leclercq jmenován novým šéfem stylingu Kia Motors

KIA logo big
Praha, 14. září 2017 – Společnost Kia Motors jmenovala Pierreho Leclercqa do nové pozice šéfa stylingu.

Celosvětové dodávky vozů ŠKODA v srpnu vzrostly

skoda rapid
Společnost ŠKODA AUTO dodala v srpnu svým zákazníkům 86 100 vozů, což odpovídá nárůstu o 6,7 %! Největšími tahouny růstu jsou modely SUPERB a KODIAQ.​

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...