1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Zkrachovalá automobilka Fisker se prodá v aukci

fisker-logo
New York - Soudce amerického bankrotového soudu Kevin Gross nařídil, aby zkrachovalá automobilka Fisker Automotive byla prodána v aukci.

Čínský výrobce automobilového skla Fuyao investuje v USA

auto glass
Columbus - Největší čínský výrobce skla pro automobilový průmysl Fuyao Glass Industry Co. investuje 200 milionů USD (čtyři miliardy Kč) do bývalého závodu americké automobilky General Motors ve státě Ohio,

Čína se stala největším trhem výrobce luxusních vozů BMW

BMW Logo1
Šanghaj - Zájem Číňanů o luxusní automobily stále roste. Čína se díky tomu v loňském roce stala největším trhem německé automobilky BMW a vystřídala na této pozici Spojené státy. BMW je největším výrobcem luxusních vozů na světě.

Škoda Auto prodala loni 920.800 vozů, meziročně o 2 pct méně

Skoda logo
Mladá Boleslav - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto dodala zákazníkům v loňském roce 920.800 aut, což je meziročně o 18.400 vozů méně.

Hyundai v ČR loni zvýšil prodej o sedm procent na 16.239 aut

Hyundai Logo
Praha - Jihokorejská značka Hyundai loni zvýšila v Česku prodej o sedm procent na 16.239 vozů. Skončila tak druhá za domácí Škodou Auto. V samotném prosinci zvýšila meziročně odbyt o polovinu. Uvedla to firma v tiskové zprávě.

Německý Mercedes-Benz loni prodal rekordní počet aut

Mercedes Benz logo1
Berlín - Německý automobilový koncern Daimler v uplynulém roce zvýšil prodej svých luxusních automobilů Mercedes-Benz o 10,7 procenta na rekordních 1,46 milionu vozů.

Luxusním značkám koncernu Volkswagen se loni dařilo

volkswagen logo1
Stuttgart - Luxusní značky německého automobilového koncernu Volkswagen zažily úspěšný rok. Divize Audi, Porsche a Bentley loni dosáhly rekordního prodeje, a to mimo jiné díky silné poptávce v Severní Americe.

Americký Ford obnovuje prodej svého vozu Fiesta v Japonsku

Ford logo 3
Tokio - Americká automobilka Ford Motor obnovuje prodej svého vozu Fiesta v Japonsku.

Porsche ČR loni zvýšilo prodej o 5,5 pct na 26.971 vozů

Porsche logo 1
Praha - Největší tuzemský dovozce aut Porsche Česká republika loni dodal zákazníkům 26.971 vozů značek koncernu Volkswagen, což je o 5,5 procenta více, než v roce 2012. Letos firma plánuje další růst.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...