1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Kubánci k nákupu nových aut prý nebudou potřebovat souhlas vlády

cuba-flag
Havana - Poprvé od revoluce z roku 1959 si Kubánci budou moci koupit nový vůz bez povolení vlády. Informoval o tom list vládnoucí komunistické strany Granma.

Hyundai letos vyrobí v Nošovicích více než 3000 aut nad plán

Hyundai Logo
Nošovice - Automobilka Hyundai letos vyrobí ve svém závodě v Nošovicích na Frýdecko-Místecku více než 3000 automobilů nad plán.

Automobilka Tesla začala nabízet svůj Model S v Číně

tesla car logo
Šanghaj - Americký výrobce elektrických vozů Tesla Motors začal nabízet svůj sedan Model S v Číně. Kvůli sporu o obchodní značku však automobilka zatím nedala tomuto vozu čínský název. Jistá není ani jeho cena pro tamní trh.

Daimler koupí v Aston Martinu pět procent akcií, dodá mu motory

Daimler logo1
Frankfurt - Německá automobilka Daimler koupí v britské Aston Martin pět procent akcií. Napsal to britský list Financial Times.

Slovenský závod Kia plně využívá kapacit, vyrobí přes 300.000 aut

KIA-logo big
Bratislava - Slovenský závod jihokorejské automobilky Kia Motors letos poprvé ve své sedmileté historii naplno využívá své výrobní kapacity.

Daimler letos opět počítá s rekordní výrobou mercedesů

Daimler logo1
Stuttgart - Německý automobilový koncern Daimler v letošním roce opět počítá s rekordní výrobou luxusních vozů Mercedes-Benz.

Renault podepsal dohodu o společném podniku s čínskou Dongfeng

Renault logo1
Peking/Paříž - Francouzský výrobce automobilů Renault dnes podepsal dohodu o vytvoření společného podniku s čínskou společností Dongfeng Motor Group v hodnotě 1,3 miliardy dolarů (26 miliard Kč).

Výroba vozidel do listopadu klesla o 5,27 pct. na 1,05 milionu

car factory2
Praha - Výroba motorových vozidel v Česku se od začátku roku do listopadu meziročně snížila o 5,27 procenta na 1,056.709 vozů.

Volkswagen v listopadu zvýšil odbyt, míří k celoročnímu rekordu

volkswagen logo2
Wolfsburg - Německá automobilka Volkswagen v listopadu meziročně zvýšila odbyt o zhruba čtyři procenta na 828.600 vozů. Firma dnes uvedla, že v období od ledna do listopadu odbyt vzrostl o téměř pět procent na 8,68 milionu vozů.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...