1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Operace Volkswagenu v USA budou mít nového šéfa

volkswagen logo2
Wolfsburg - Největší evropskou automobilku Volkswagen opouští generální ředitel jejích operací ve Spojených státech Jonathan Browning (54). Od 1. ledna ho ve funkci nahradí Michael Horn (51), oznámila automobilka.

Daimler uvede na čínský trh 20 nových modelů

Daimler logo1
Stuttgart - Německý automobilový koncern Daimler uvede během příštích dvou let na čínský trh 20 nových modelů.

Čína ukončí antidumpingová cla na dovoz aut z USA

chinese-yuan money
Šanghaj - Čína nebude pokračovat ve výběru antidumpingových cel na dovoz některých aut ze Spojených států. Platnost současných cel končí 15. procenta a Čína už je neprodlouží.

PSA Peugeot a Dongfeng se dohodly na základech partnerství

Peugeot citroen logo1
Paříž - Ztrátová francouzská automobilka PSA Peugeot Citroën se dohodla s čínskou společností Dongfeng Motor na hlavních podmínkách nového partnerství, díky němuž získá rozsáhlou kapitálovou injekci výměnou za sdílení technologií.

Volkswagen prý uvažuje o výstavbě továrny v Polsku

volkswagen logo1
Berlín - Německá automobilka Volkswagen uvažuje o výstavbě nové továrny v Polsku. Agentuře Reuters to řekly zdroje obeznámené se situací. Konečné rozhodnutí ale podle nich firma ještě neučinila.

Škoda Auto začne na jaře vyrábět v Rusku model Rapid

skoda rapid
Mladá Boleslav/Kaluga - Automobilka Škoda Auto začne na jaře příštího roku vyrábět v ruském závodě Kaluga model Škoda Rapid. Automobilka o tom dnes informovala v tiskové zprávě.

General Motors do čtyř let ukončí výrobu automobilů v Austrálii

general-motors-building
Sydney - Největší americká automobilka General Motors (GM) přestane do čtyř let vyrábět automobily v Austrálii a uzavře své tamní továrny, kde vyrábí automobily pod značkou Holden.

Novou šéfkou americké automobilky GM se stane Mary Barraová

Mary Barra
Detroit - Výkonnou šéfkou největší americké automobilky General Motors (GM) se stane příští měsíc Mary Barraová (51), a bude tak ve firmě první ženou v této funkci.

Volkswagen v listopadu zvýšil prodej vozů se značkou VW

volkswagen logo1
Berlín - Německý automobilový koncern Volkswagen v listopadu meziročně zvýšil prodej své vlajkové značky VW o 3,4 procenta na 522.100 vozů. K růstu přispěla poptávka po nové generaci modelu Golf.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...