1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Americký Ford obnovuje prodej svého vozu Fiesta v Japonsku

Ford logo 3
Tokio - Americká automobilka Ford Motor obnovuje prodej svého vozu Fiesta v Japonsku.

Porsche ČR loni zvýšilo prodej o 5,5 pct na 26.971 vozů

Porsche logo 1
Praha - Největší tuzemský dovozce aut Porsche Česká republika loni dodal zákazníkům 26.971 vozů značek koncernu Volkswagen, což je o 5,5 procenta více, než v roce 2012. Letos firma plánuje další růst.

Automobilka Rolls-Royce loni opět prodala rekordní počet vozů

rolls-royce
Londýn - Výrobce superluxusních automobilů Rolls-Royce Motor Cars loni zvýšil prodej o 1,5 procenta na rekordních 3630 vozů. Zaznamenal tak již čtvrtý rekordní rok za sebou, informovala zpravodajská stanice BBC.

Česko se snaží přilákat amerického výrobce elektromobilů

tesla car logo
Praha - Americká automobilka Tesla Motors chce postavit továrnu v Evropě. Český stát má o investici zájem a posílá výrobci elektromobilů nabídku, uvádí Mladá fronta Dnes (MfD).

Výrobce luxusních aut Bentley loni dodal rekordní počet vozů

Bentley-Logo
Londýn - Výrobce luxusních vozů Bentley Motors loni dodal zákazníkům nejvíce aut ve své historii. Globální odbyt limuzín, kabrioletů a dalších luxusních aut mu proti předešlému roku vzrostl o 19 procent na rekordních 10.120 vozů.

SOR dodala do Košic prvních 80 autobusů z kontraktu na 127 vozů

SOR bus logo
Bratislava - Firma SOR Libchavy dodala do Košic prvních 80 nových autobusů z kontraktu na 127 vozů za 28,7 milionu eur (788 milionů korun), který uzavřela s tamním městským dopravním podnikem.

Americká automobilka GM loni dosáhla rekordního prodeje v Číně

general-motors-building
Peking - Největší americká automobilka General Motors a její společné podniky v loňském roce zvýšily prodej v Číně o 11 procent na rekordních 3,16 milionu vozů.

Prodej aut v Británii byl loni nejvyšší od roku 2007

british flag
Londýn - Prodej nových osobních automobilů v Británii loni stoupl o téměř 11 procent na 2,265 milionu vozů. Dostal se tak na nejvyšší úroveň od roku 2007. Oznámil to britský svaz výrobců a prodejců automobilů SMMT.

Opelu se loni po 15 letech podařilo zvýšit podíl v Evropě

opel logo 2
Frankfurt - Německé automobilce Adam Opel, která patří americkému koncernu General Motors, se loni podařilo po 15 letech zvýšit podíl na evropském trhu.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...