1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Hyundai a Kia po problémech jmenovaly nového šéfa pro výzkum

kia-hyundai-logo
Soul - Jihokorejská automobilka Hyundai Motor Company a její sesterská firma Kia Motors jmenovaly nového šéfa společné divize výzkumu a vývoje.

Německá Audi plánuje rekordní investice do nových modelů a závodů

audi logo1
Frankfurt nad Mohanem - Německý výrobce luxusních automobilů Audi hodlá do roku 2018 investovat zhruba 22 miliard eur (zhruba 604,6 miliardy Kč) do nových modelů, závodů a technologií. Podle agentury Reuters to oznámila firma.

GM s čínským partnerem v Číně svolají k opravě na 1,5 milionu aut

general-motors-building
Peking - Americká automobilka General Motors Company a její čínský partner svolají v Číně k opravě skoro 1,5 milionu aut kvůli problémům s palivovým čerpadlem. Podle agentury Reuters to oznámil čínský regulátor.

Na Štědrý den skončila v Rusku výroba vozů Lada Samara

Lada logo
Moskva - Ruská automobilka AvtoVAZ v úterý po téměř 30 letech ukončila výrobu modelové řady Lada Samara.

Jižní Korea dala pokutu třem výrobcům autodílů za určování cen

continental logo
Soul - Součásti japonské společnosti DENSO a německých výrobců Continental a Bosch dostaly od jihokorejského antimonopolního úřadu pokutu v celkové výši 114,6 miliardy wonů (zhruba dvě miliardy Kč) za to,

Nissan: japonská automobilka se proslavila i pod značkou Datsun

Nissan Logo1
Tokio/Praha - Nissan je druhou největší automobilkou za svým japonským rivalem Toyotou. Přestože pod tímto názvem byla firma založena před 80 lety, 26. prosince 1933, její kořeny sahají ještě o několik let dále.

Výrobci automobilů v Británii počítají se zvyšováním produkce

car factory big
Londýn - Výroba osobních automobilů v Británii letos poprvé za šest let překročí 1,5 milionu vozů. Napřesrok bude pokračovat v růstu a do roku 2017 by měla dosáhnout dvou milionů vozů ročně.

Kubánci k nákupu nových aut prý nebudou potřebovat souhlas vlády

cuba-flag
Havana - Poprvé od revoluce z roku 1959 si Kubánci budou moci koupit nový vůz bez povolení vlády. Informoval o tom list vládnoucí komunistické strany Granma.

Hyundai letos vyrobí v Nošovicích více než 3000 aut nad plán

Hyundai Logo
Nošovice - Automobilka Hyundai letos vyrobí ve svém závodě v Nošovicích na Frýdecko-Místecku více než 3000 automobilů nad plán.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...