1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Škoda Auto plánuje rozšíření závodu Vrchlabí na dvojnásobek

Skoda logo2
Vrchlabí - Automobilka Škoda Auto plánuje rozšíření závodu na výrobu převodovek ve Vrchlabí na Trutnovsku na dvojnásobek.

Prodej užitkových aut v EU v říjnu opět stoupl

blue-growth-chart
Brusel - Prodej nových užitkových automobilů v Evropské unii v říjnu meziročně stoupl o více než osm procent na téměř 159.000 vozů po zhruba šestiprocentním nárůstu v předchozím měsíci.

Končící šéf PSA Peugeot Citroën se pod tlakem kritiky vzdal renty

Peugeot citroen logo1
Paříž - Šéf automobilky PSA Peugeot Citroën Philippe Varin se vzdal renty, kterou měl dostávat po svém plánovaném odchodu a která se stala terčem kritiky. Uvedla to místní média.

Ve Francii kritizují rentu pro končícího šéfa PSA Peugeot Citroën

Peugeot citroen logo1
Paříž - Francouzská vláda automobilce PSA Peugeot Citroën oznámila, aby přehodnotila údajně nepřiměřenou rentu pro odcházejícího šéfa Philippea Varina.

LPS Automotive loni klesly tržby o čtvrtinu na 167 milionů Kč

LPS automotive
Brno - Brněnskému dodavateli přesných výlisků pro automobilový průmysl LPS Automotive loni klesly tržby za prodej vlastních výrobků a služeb o čtvrtinu na 167 milionů korun.

Volkswagen hodlá v Rusku investovat dalších 1,2 miliardy eur

volkswagen logo1
Wolfsburg/Kaluga - Německý výrobce automobilů Volkswagen hodlá do roku 2018 investovat v Rusku dalších 1,2 miliardy eur (téměř 33 miliard Kč). Sdělil to generální ředitel firmy Martin Winterkorn.

Hyundai chce napřesrok zvýšit prodej v USA o desetinu

Hyundai Logo
Soul - Jihokorejská automobilka Hyundai Motor hodlá příští rok zvýšit prodej ve Spojených státech o deset procent. Uvedla to firma při prezentaci nové verze modelu Genesis, která vstoupí na americký trh v první polovině roku 2014.

Závod Hyundai v Nošovicích vyrábí auta už pět let

Hyundai Logo
Společnost Hyundai si připomíná páté výročí zahájení sériové výroby v závodě Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) v Nošovicích. První sériově vyrobené auto sjelo z výrobní linky v pondělí 3. listopadu 2008.

Špičková výrobní logistika ŠKODA AUTO

Skoda logo2
Moderní výrobní logistika je ústředním pilířem výroby vozů ŠKODA; nové logistické systémy zjednodušují postupy a šetří životní prostředí.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...