1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Španělský automobilový průmysl roste i v době recese

spanish flag
Martorell - Zatímco většina evropského automobilového průmyslu je v katastrofálním stavu, montážní závody ve Španělsku navzdory ekonomické recesi zvyšují produkci, najíždějí na výrobu nových modelů a vytvářejí nová pracovní místa.

Washington očekává prodej zbytku svých akcií v GM do konce roku

general-motors-logo company
Washington - Americká vláda očekává, že do konce roku prodá zbývající část svých akcií v automobilce General Motors.

Přes milion vozů značky ŠKODA vyrobeno v Číně

Skoda logo
Jubileum v partnerském podniku Shanghai Volkswagen: 10 milionů vozů, vyrobených od roku 1983 – 10 procent z nich představují modely značky ŠKODA.

Úspěšné zahájení sériové výroby modelu ŠKODA Yeti

skoda yeti
Zásadně přepracovaný model ŠKODA Yeti sjíždí z linky v závodě Kvasiny. Místo jednoho dva: ŠKODA Yeti a ŠKODA Yeti Outdoor. Nový, výrazný design, svěží interiér, moderní technické prvky.

Škoda Auto zdražuje kvůli zvýšení cen materiálů své vozy

Skoda logo2
Praha - Automobilka Škoda Auto kvůli zvýšení cen surovin a materiálů zdražuje své vozy. Nejvíce se zvýší cena u nové Octavie RS a Octavie RS Combi, které zdraží o 10.000 korun.

Volvo hodlá snižovat výrobu v Evropě kvůli slabé poptávce

volvo-logo1
Stockholm - Švédský výrobce nákladních automobilů Volvo v prvním čtvrtletí příštího roku sníží produkci v Evropě kvůli předpokládané slabé poptávce. Oznámila to firma. Neposkytla však žádné konkrétní údaje o rozsahu opatření.

PSA chce posílit kapitál o čtyři miliardy eur

Peugeot citroen logo1
Paříž - Francouzská automobilka PSA Peugeot Citroën uvažuje o zvýšení základního jmění, a to až o čtyři miliardy eur (109,2 miliardy Kč). Vydá tak zřejmě nové akcie, které koupí francouzská vláda a čínská automobilka Dongfeng Motor Group.

Partneři BMW a Brilliance představili nový elektromobil

charging e-car
Kanton - Německý výrobce automobilů BMW a jeho čínský partner Brilliance představili společně navržený elektromobil Zinoro.

Toyota letos počítá s rekordním prodejem luxusních vozů Lexus

Lexus-Logo1
Tokio - Japonská společnost Toyota Motor hodlá v letošním roce zvýšit prodej svých luxusních automobilů Lexus o zhruba osm procent na rekordních 520.000 vozů. V dalších letech počítá s růstem prodeje o pět až deset procent ročně.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...