1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Světový unikát díky dotaci: Tatra chce vyvinout vzduchem chlazený motor splňující emisní normu Euro 6

tatra logo
Třetí nejstarší automobilka na světě chce vyvinout vzduchem chlazený motor splňující emisní předpis Euro 6 a zároveň se posunout do kategorie high-tech podniků.

ŠKODA dubnovými prodeji potvrdila rekordní úroveň loňského roku

Skoda logo2
Mladá Boleslav – Vozy značky ŠKODA se i nadále těší velké celosvětové oblibě. Česká automobilka dodala v dubnu svým zákazníkům 97 300 vozů a potvrdila tak rekordní úroveň stejného měsíce minulého roku (duben 2016: 97 200).

Kia postaví za 1,1 miliardy USD výrobní závod v Indii

KIA-logo big
Praha – Společnost Kia Motors podepsala předběžnou smlouvu (memorandum o porozumění) s vládou indického státu Ándhrapradéš na vybudování nového výrobního závodu v administrativním regionu Anantapur.

Prodeje Hyundai v ČR za první čtyři měsíce roku jsou nejlepší v historii

Hyundai Logo
Za první čtyři měsíce letošního roku prodal Hyundai na českém trhu celkem 6 549 vozů. To je ve srovnání s minulým rokem o 9,5 % víc. Jen v dubnu to pak bylo 1 649, což představuje druhý nejlepší výsledek mezi sledovanými značkami.

ŠKODA AUTO zvýšila tržby, dodávky zákazníkům i provozní výsledek

Skoda logo2
Mladá Boleslav – S nejlepším prvním čtvrtletím ve své 122leté historii ŠKODA AUTO zvýraznila svůj růstový kurs. Nikdy předtím nedosáhla česká automobilka v době od ledna do března vyšších tržeb, dodávek zákazníkům a provozního výsledku.

TATRA PHOENIX Euro 6 PRÄSIDENT

tatra logo
Společnost TATRA TRUCKS si letos připomíná 120 let od výroby prvního automobilu se spalovacím motorem v Kopřivnici. Na legendární NW Präsident odkazuje limitovanou edicí vozidel TATRA PHOENIX Euro 6 PRÄSIDENT.

ŠKODA pokračuje v ofenzívě na čínském trhu

Skoda logo
Mladá Boleslav/Šanghaj – ŠKODA v Číně nadále udržuje úspěšný kurs: od vstupu automobilky na čínský trh před deseti lety byly čínským zákazníkům dodány už více než dva miliony vozů.

Volvo Trucks slaví v letošním roce 20. výročí působení v České republice

volvo-logo1
Značka Volvo Trucks otevřela své oficiální zastoupení v Čechách 1. dubna 1997.
 

KIA MOTORS CZECH zaznamenala s 2 179 prodanými vozy nejlepší první čtvrtletí ve své historii

KIA-logo big
Praha – Společnost KIA MOTORS CZECH v prvním čtvrtletí letošního roku prodala 2 179 nových vozů, což je její nejlepší prodejní výsledek za první čtvrtletí v historii.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...