1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Jens Katemann bude novým vedoucím komunikace společnosti ŠKODA AUTO

Skoda logo
Mladá Boleslav – Jens Katemann (42) převezme od 1. dubna 2017 vedení oddělení Komunikace ve společnosti ŠKODA AUTO. V této funkci bude přímo podřízen předsedovi představenstva společnosti Bernhardu Maierovi.

Hyundai Motor představil v Koreji nový model Sonata

Hyundai Logo
Hyundai odhalil modernizovaný model Sonata. Automobilka představila sedan v architektonicky výjimečném kulturním centru Dongdaemun Design Plaza, které patří mezi kultovní budovy hlavního města Koreje.

Dánsko pořídí houfnice CAESAR na podvozcích Tatra

tatra logo
Z výběrového řízení na nové houfnice pro dánskou armádu vyšel vítězně typ CAESAR 8x8 na podvozku Tatra z produkce francouzské společnosti NEXTER Systems. Dodávky mají být splněny do konce tohoto desetiletí.

Další úspěch pro značku ŠKODA: KODIAQ získal ocenění Auto roku 2017 v České republice

Skoda logo
Mladá Boleslav – Již potřetí v řadě získala ŠKODA AUTO prestižní ocenění v české anketě Auto roku. Obhájila tak prvenství z předchozích let, kdy se titulu dočkaly vozy ŠKODA FABIA (2015) a ŠKODA SUPERB (2016).

Touran je poprvé nejprodávanější MPV v Evropě

volkswagen logo3
Volkswagen Touran je poprvé nejúspěšnější MPV v Evropě. Podle zjištění renomované společnosti pro výzkum trhu IHS Automotive se Touran prosadil v roce 2016 s více než 112 000 registracemi na evropském kontinentu jako nejprodávanější MPV.

ŠKODA v únoru pokračovala v úspěšném kursu

skoda-octavia
Mladá Boleslav, 13. března 2017 – ŠKODA AUTO v roce 2017 pokračuje v růstovém kurzu. Automobilka celosvětově dodala v únoru svým zákazníkům 81 200 vozů, což je o 3,1 % více než ve stejném období minulého roku (únor 2016: 78 800 vozů).

TPCA oslavila tři miliony vyrobených aut

Peugeot citroen logo1
Významný milník ve své historii oslavila automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA). Právě v těchto dnech sjel z výrobní linky největšího zaměstnavatele kolínského regionu v pořadí třímiliontý vůz – Toyota Aygo s černou metalízou.

ŠKODA v Číně prodala dvoumiliontý vůz

Skoda logo
Mladá Boleslav/Šanghaj – ŠKODA v Číně prodala dvoumiliontý vůz. Jubilejním automobilem je ŠKODA SUPERB s motorem 1,4 TSI v odstínu bílá Polar.

Novým generálním ředitelem TATRA TRUCKS je Radek Strouhal

tatra logo
K 1. 2. 2017 nastupuje do pozice generálního ředitele TATRA TRUCKS po více než třech letech úspěšného působení v čele finančního úseku automobilky dosavadní ekonomický ředitel Radek Strouhal.

PŘEDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

Nenechte si ujít...