1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ŠKODA AUTO dosáhla v 1. pololetí roku 2018 provozního výsledku ve výši 821 milionů eur

Skoda CitiGo
Mladá Boleslav – ŠKODA AUTO i v prvním pololetí 2018 dále udržovala růstový kurs. Automobilka zvýšila tržby o 5,1 % na 9,161 miliardy eur a poprvé tak za prvních šest měsíců roku překonala hodnotu devíti miliard eur.

Hyundai je podle J.D. Power nejspolehlivější značkou v automobilovém průmyslu

Hyundai Logo
Nezávislá organizace J.D. Power zveřejnila studii spolehlivosti automobilů na území Velké Británie. Výzkum označil Hyundai jako nejspolehlivější značku na trhu.

Hyundai a Autotalks budou spolupracovat na zvýšení bezpečnosti na silnicích

hyunday i 10
Hyundai Motor a Autotalks budou spolupracovat na vývoji nové generace čipové sady V2X pro síťově propojené automobily. Technologie V2X zvyšuje bezpečnost silničního provozu, optimalizuje mobilitu a má zásadní význam pro autonomní jízdu.

ŠKODA udržuje rekordní kurz: Více než 650 000 dodaných vozů v prvním pololetí roku 2018 a nejlepší červen všech dob

skoda yeti
Mladá Boleslav – ŠKODA pokračuje v úspěšném kurzu. V prvních šesti měsících tohoto roku česká automobilka opět zvýšila počet vozů dodaných zákazníkům a završuje první pololetí rekordním výsledkem – 652 700 dodaných vozů.

Hyundai a Wärtsilä oznámily partnerství v oblasti skladování energie

Hyundai Logo
Koncern Hyundai Motor Group (HMG) uzavřel technické a obchodní partnerství se společností Wärtsilä s cílem využívat použité akumulátory z elektricky poháněných vozidel na rostoucím trhu se zařízeními pro ukládání elektrické energie.

TATRA pomáhá při hašení požárů v Izraeli

tatra izrael
Na podzim minulého roku financovala Česká republika nákup hasičského speciálu společnosti TATRA TRUCKS jako podporu státu Izrael.

První český hybridní vůz. Nový Hyundai Tucson s technologií MHEV 48 V.

hyundai tuscon car1
Společnost Hyundai spustila 1. června 2018 v Nošovicích u Frýdku-Místku výrobu hybridního modelu Tucson s technologií MHEV 48 V. Jedná se tak o první hybridní vůz vyráběný na území České republiky.

ŠKODA AUTO je již po jednadvacáté v čele žebříčku CZECH TOP 100

skoda rapid
Mladá Boleslav/Praha – ŠKODA AUTO opět potvrdila svou výjimečnou pozici v rámci české ekonomiky: již po jednadvacáté zvítězila v hodnocení firem ‚CZECH TOP 100’.

ŠKODA AUTO v závodě ve Vrchlabí používá plně autonomního transportního robota

ŠKODA robot
Mladá Boleslav  – ŠKODA AUTO důsledně podporuje digitalizaci výroby. Jde o jedno z hlavních témat Strategie 2025 ŠKODA AUTO.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...