1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Rozšíření společnosti Faurecia v Nýřanech dokončeno

Faurecia logo
Praha – CBRE Global Investors ve spolupráci s generálním dodavatelem Demaco předali nové prostory v Nýřanech svému klientovi, společnosti Faurecia, zastoupené průmyslovým oddělením české pobočky Colliers International.

Hyundai Kona Electric získal pět hvězdiček v testech Green NCAP

Hyundai Logo
Model Kona Electric, malé elektrické SUV společnosti Hyundai Motor, obdržel od organizace Green NCAP nejvyšší možné hodnocení
Green NCAP je nezávislou organizací, která hodnotí automobily na základě jejich energetické hospodárnosti a emisí.

Design, technologie, nulové emise: Nová Kona Electric přichází s řadou vylepšení

Hyundai Logo
Společnost Hyundai Motor představuje modernizovaný model Hyundai Kona Electric, úspěšné malé SUV s elektrickým pohonem. Početná vylepšení se týkají především designu, technologií a praktičnosti.

ŠKODA AUTO dosáhla za první tři čtvrtletí provozního výsledku ve výši 469 milionů eur

skoda rapid
ŠKODA AUTO dodala za prvních devět měsíců roku 2020 zákazníkům na celém světě 721 900 vozů (-21,0 %). Po znovuotevření dealerství ve třetím čtvrtletí překonaly zářijové celosvětové dodávky automobilky úroveň minulého roku.

Nové úkoly pro osvědčený tým vedoucích pracovníků

Jaguar Land Rover
Salzburg/Praha - I v letošním, pro automobilové odvětví složitém roce si značky Jaguar a Land Rover dokázaly díky intenzivní spolupráci s prodejními organizacemi udržet své postavení na trhu.

ŠKODA AUTO balí díly určené pro Indii do biologicky rozložitelných fólií

skoda yeti
V rámci aktuálního pilotního projektu společnost ŠKODA AUTO testuje biologicky rozložitelné fólie pro balení dílů automobilů před expedicí do závodu v indické Púně. Tyto fólie chrání díly stejně účinně jako běžné fólie z umělé hmoty.

Ve ŠKODA AUTO nasadili nejnovější logistické roboty slovenského výrobce

Skoda logo2
Žilina - Inteligentní řízení, propojení přímo na výrobu, pokročilá orientace díky synchronizaci reálného a virtuálního světa. Takovými vlastnostmi se vyznačují nejmodernější typy logistických robotů z portfolia žilinské technologické společnosti CEIT, které aktuálně ve svých závodech nasadil největší český výrobce automobilů.

Filtrační systém Hyundai Nexo: po čtvrthodině dýcháte i v Praze šumavský vzduch

Hyundai Logo
Fasáda historické budovy Národního muzea byla dlouhá léta symbolem toho, jak každodenní hustý provoz zásadně ovlivňuje kvalitu ovzduší v centru města. První zátěžový eko-test vodíkového elektromobilu Hyundai Nexo v českých reáliích potvrdil, že výkonný filtrační systém účinně a spolehlivě zachycuje až 75 % pevných částic (PM2,5).

Dr. Klaus Patzak se stal novým finančním ředitelem společnosti Schaeffler AG

schaeffler logo
V Herzogenraurachu - Světový dodavatel automobilového a ostatního průmysl Schaeffler sděluje, že dozorčí rada společnosti Schaeffler AG jmenovala na svém dnešním zasedání Dr. Klause Patzaka (55) členem představenstva Schaeffler AG s účinností k 1. srpnu 2020. Dr. Patzak bude vykonávat funkci finančního ředitele (CFO).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...