1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnosti Kühne + Nagel a GlaxoSmithKline (GSK) podepsaly dlouhodobou smlouvu o zajišťování globálních logistických služeb

kuehne nagel logo
Londýn, Schindellegi - Společnosti Kühne + Nagel a GlaxoSmithKline (GSK) podepsaly smlouvu o partnerství pro zajišťování globálních přepravních služeb do roku 2021.

Děčínský Armex Oil očekává nárůst prodejů pohonných hmot

oil-barrels
Děčín - Děčínský velkoobchodník s pohonnými hmotami očekává přes letošní výrazný pokles cen ropných produktů nárůst prodejů. Havárie v litvínovském Unipetrolu a případné omezení dodávek nebude mít na společnost ARMEX Oil žádný vliv.

Valeant koupí za jednu miliardu USD výrobce "Viagry pro ženy"

valeant logo
New York - Kanadská farmaceutická firma Valeant Pharmaceuticals koupí za zhruba jednu miliardu USD (24,2 miliardy Kč) Sprout Pharmaceuticals, výrobce prvního léku na léčbu nízké sexuální touhy u žen.

Chemický průmysl v ČR loni meziročně zvýšil tržby o desetinu

skumavky
Praha - Chemický průmysl loni v Česku meziročně zvýšil tržby o 10,4 procenta na 597 miliard korun. Proti roku 2013 vzrostl také objem vývozu a dovozu a počet pracovníků v odvětví.

Benzina zavádí prodej léčiv na čerpacích stanicích

farmaceutika3
Praha - Benzina, největší síť čerpacích stanic v Česku zavádí na svých pumpách prodej vybraných volně prodejných léků. ČTK o tom informoval mluvčí petrochemického holdingu Unipetrol Mikuláš Duda.

Výrobce léků Pfizer má nižší tržby i zisk, zlepšil ale výhled

pfizer logo
New York - Americké společnosti Pfizer, která patří k největším výrobcům léků na světě, ve druhém čtvrtletí klesl čistý zisk o desetinu na 2,6 miliardy dolarů (63,7 miliardy Kč), překonal však očekávání.

´Teva koupí za 40,5 mld. USD výrobu generických léků Allerganu

teva pharmaceuticals logo
Jeruzalém/Tel Aviv - Izraelská farmaceutická společnost Teva Pharmaceutical Industries koupí za 40,5 miliardy USD (988,6 miliardy Kč) výrobu generických léků firmy Allergan.

Bayer prodá diabetickou divizi za 1,02 miliardy eur

bayer
Frankfurt nad Mohanem - Německá farmaceutická společnost Bayer prodá za 1,02 miliardy eur (27,8 miliardy Kč) svou divizi pomůcek pro diabetiky.

Unipetrol bude moci využívat potrubí Čepro za 600 mil. Kč ročně

Unipetrol rpa logo
Praha - Petrochemický holding Unipetrol bude moci nadále využívat síť produktovodů státního distributora paliv Čepro. Ročně za to zaplatí 600 milionů korun.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...