1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Unipetrol bude moci využívat potrubí Čepro za 600 mil. Kč ročně

Unipetrol rpa logo
Praha - Petrochemický holding Unipetrol bude moci nadále využívat síť produktovodů státního distributora paliv Čepro. Ročně za to zaplatí 600 milionů korun.

Švýcarská Syngenta odmítla obří nabídku na převzetí z USA

skumavky
Curych/Londýn - Švýcarská společnost Syngenta, která patří k největším světovým výrobcům agrochemikálií, odmítla nabídku na převzetí za 41,7 miliardy švýcarských franků (1,1 bilionu Kč) od amerického konkurenta Monsanto.

Pfizer zvýšil čtvrtletní zisk, tržby kvůli silnému dolaru klesly

pfizer logo
New York - Americká společnost Pfizer, která patří mezi největší výrobce léčiv na světě, v prvním čtvrtletí díky silné poptávce po očkovacích látkách a lécích na rakovinu vytvořila vyšší zisk, než se čekalo.

Mylan odmítl nabídku na převzetí od Tevy za 40 miliard USD

Mylan Logo
New York - Farmaceutická společnost Mylan odmítla nabídku na převzetí od většího konkurenta Teva Pharmaceuticals, který je ochoten za ni zaplatit 40,1 miliardy USD (více než bilion Kč).

Firma Transform loni zvýšila produkci z recyklovaných plastů

trash plastic
Lázně Bohdaneč - Společnost Transform z Lázní Bohdaneč na Pardubicku loni dodala zákazníkům 6500 tun výrobků z recyklovaných plastů.

Unipetrol v 1. čtvrtletí zdvojnásobil zisk na 1,995 miliardy Kč

Unipetrol rpa logo
Praha - Petrochemický holding Unipetrol vykázal v letošním prvním čtvrtletí čistý zisk 1,995 miliardy korun. Je to více než dvojnásobek proti loňsku, kdy za první tři měsíce vydělal 937 milionů korun.

Nymburský závod Azos přechází na nové barvy,chce tak snížit emise

color pallet
Nymburk - Nymburská společnost Azos, která upravuje povrchy kovových dílů hlavně pro automobilový průmysl, zavádí do výroby nové barvy s menším obsahem organických látek.

Farmaceutická firma Mylan nabízí 29 miliard za konkurenta Perrigo

Mylan Logo
New York 8. dubna (ČTK) - Farmaceutická firma Mylan nabídla téměř 29 miliard dolarů (734,7 miliardy Kč) za převzetí konkurenční firmy Perrigo.

Výrobce barevných koncentrátů Lifocolor investuje v Brně

color pallet
Brno - Výrobce barevných koncentrátů Lifocolor investuje v Brně do výroby.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...