1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Lovochemie postaví novou linku na výrobu hnojiv

lovochemie logo
Lovosice - Největší český výrobce dusíkatých hnojiv Lovochemie chce příští rok začít se stavbou nové linky. Chemička, která patří do holdingu Agrofert, odhaduje náklady na 1,5 až 1,8 miliardy korun.

Výrobci léčiv Bioveta loni rostly tržby o pětinu na 928 milionů

farmaceutika2
Ivanovice na Hané - Společnosti Bioveta, výrobci veterinárních a farmaceutických přípravků, v loňském roce rostly tržby o pětinu na 928 milionů korun, zisk o deset procent na 158 milionů.

Šternberk prodal firmě Lena Chemical pozemky pro novou továrnu

Laboratory-Chemicals
Šternberk - Společnost Lena Chemical koupila pozemek v podnikatelské zóně ve Šternberku na Olomoucku, na kterém chce postavit nový závod na výrobu stavební a nátěrové chemie.

Zisk farmaceutické firmy Teva stoupl ve čtvrtletí o 23 procent

teva pharmaceuticals logo
Tel Aviv - Izraelské farmaceutické skupině Teva Pharmaceutical Industries, která působí i v České republice, vzrostl ve třetím čtvrtletí zisk o 23 procent na 876 milionů USD (19,3 miliardy Kč).

Bayer zvýšil čtvrtletní zisk o 13 procent na 826 milionů eur

bayer
Frankfurt - Německé chemické a farmaceutické skupině Bayer stoupl ve třetím čtvrtletí čistý zisk o 12,7 procenta na 826 milionů eur (22,9 miliardy Kč).

Laboratoře Sanofi po interním sporu propustily výkonného ředitele

Sanofi logo
Paříž - Francouzská farmaceutická společnost Sanofi propustila výkonného ředitele Christophera Viehbachera. Členové představenstva se na tom dohodli na mimořádné schůzi.

Farmaceutické společnosti Novartis stoupl zisk o 45 procent

Novartis
Curych - Čistý zisk švýcarské farmaceutické společnosti Novartis ve třetím čtvrtletí stoupl o 45 procent na 3,24 miliardy dolarů (70,5 miliardy Kč). Oznámila to firma.

Čtvrtletní zisk americké farmaceutické firmy Merck klesl o pětinu

Merck logo
New York - Zisk americké farmaceutické společnosti Merck & Co. klesl ve třetím čtvrtletí o pětinu na 895 milionů USD (19,5 miliardy Kč).

Farmaceutická firma Hacvia chce postavit halu v Kopřivnici

farmaceutika4
Kopřivnice - Chemicko-farmaceutická společnost Hacvia chce na zhruba půlhektarovém pozemku v průmyslové zóně v Kopřivnici na Novojičínsku postavit halu pro vývoj a výrobu léčiv.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...