1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Šternberk prodal firmě Lena Chemical pozemky pro novou továrnu

Laboratory-Chemicals
Šternberk - Společnost Lena Chemical koupila pozemek v podnikatelské zóně ve Šternberku na Olomoucku, na kterém chce postavit nový závod na výrobu stavební a nátěrové chemie.

Zisk farmaceutické firmy Teva stoupl ve čtvrtletí o 23 procent

teva pharmaceuticals logo
Tel Aviv - Izraelské farmaceutické skupině Teva Pharmaceutical Industries, která působí i v České republice, vzrostl ve třetím čtvrtletí zisk o 23 procent na 876 milionů USD (19,3 miliardy Kč).

Bayer zvýšil čtvrtletní zisk o 13 procent na 826 milionů eur

bayer
Frankfurt - Německé chemické a farmaceutické skupině Bayer stoupl ve třetím čtvrtletí čistý zisk o 12,7 procenta na 826 milionů eur (22,9 miliardy Kč).

Laboratoře Sanofi po interním sporu propustily výkonného ředitele

Sanofi logo
Paříž - Francouzská farmaceutická společnost Sanofi propustila výkonného ředitele Christophera Viehbachera. Členové představenstva se na tom dohodli na mimořádné schůzi.

Farmaceutické společnosti Novartis stoupl zisk o 45 procent

Novartis
Curych - Čistý zisk švýcarské farmaceutické společnosti Novartis ve třetím čtvrtletí stoupl o 45 procent na 3,24 miliardy dolarů (70,5 miliardy Kč). Oznámila to firma.

Čtvrtletní zisk americké farmaceutické firmy Merck klesl o pětinu

Merck logo
New York - Zisk americké farmaceutické společnosti Merck & Co. klesl ve třetím čtvrtletí o pětinu na 895 milionů USD (19,5 miliardy Kč).

Farmaceutická firma Hacvia chce postavit halu v Kopřivnici

farmaceutika4
Kopřivnice - Chemicko-farmaceutická společnost Hacvia chce na zhruba půlhektarovém pozemku v průmyslové zóně v Kopřivnici na Novojičínsku postavit halu pro vývoj a výrobu léčiv.

Unipetrol do září prohloubil ztrátu, za 3. čtvrtletí byl v zisku

Unipetrol rpa logo
Praha - Petrochemický holding Unipetrol za letošní tři čtvrtletí vykázal konsolidovanou ztrátu 1,15 miliardy korun, když loni ve stejném období hospodařil se ztrátou 706,1 milionu Kč. Tržby firma zvýšila o 28 procent na 95,3 miliardy korun.

Chemičce Precheza za osm měsíců vzrostly tržby o 13 procent

skumavky
Přerov - Přerovská chemička Precheza, která patří do holdingu Agrofert ministra financí Andreje Babiše, za prvních osm měsíců letošního roku zvýšila tržby meziročně o 13 procent a vykázala provozní zisk.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...