1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

DB Schenker otevírá v Dubaji logistické centrum plně využívající solární energii

DB schenker logo
Praha - DB Schenker otevřel v Dubaji své první logistické centrum o rozloze 33 000 m2, jehož spotřebu elektřiny bude plně pokrývat solární energie.

Nadrozměrné elektrárenské díly z Česka úspěšně dorazily do Asie

DB schenker logo
Český průmysl má po celém světě dobré renomé, a proto není překvapením, že je po tuzemských investičních celcích poptávka. Kvalitní produkty si zaslouží i špičkovou přepravu, kterou zajistila logistická společnost DB Schenker.

Elektromobilita pronikla i do flotily DB Schenker

DB schenker logo
Praha - Elektromobilita se v dnešní době dostává nejen do běžného provozu, ale i do firemních flotil, a logistická společnost DB Schenker není výjimkou.

DACHSER organizuje špeciálne charterové lety do Číny

DACHSER logo
V reakcii na obmedzenie leteckej prepravy spôsobené vírusom COVID-19 vypracovala spoločnosť DACHSER Air & Sea Logistics núdzový plán pre charterové lety. Vďaka nemu sa môžu zákazníci spoľahnúť na zaistenú letovú prepravu z Frankfurtu do Číny.

DB Schenker spustil projekt in-house logistiky v Dobřanech u Plzně

DB schenker logo
Praha - DB Schenker uzavřel strategické partnerství s českou obalovou firmou Pebal na realizaci in-house logistiky v závodu v Dobřanech u Plzně. Na ploše necelých 5 000 m2 poskytuje zásobování výroby, skladování i distribuci hotových výrobků.

Apohem si zvolila DB Schenker ve Švédsku jako svého strategického logistického partnera

DB schenker logo
Praha -Internetová lékárna Apohem, za jejímž vznikem stojí společnosti Axfood, Novax a podnikatelé ze skupiny LensOn, si pro svůj provoz vybrala automatizované skladové řešení navržené DB Schenker.

Největší logistický areál DSV v severní Evropě pomůže čistit ovzduší

DSV logistic park
Nedávno byla dostavěna první ze čtyř skladových budov, které mají vyrůst na pozemku Hedeland vedle sídla DSV Panalpina A/S v Dánsku. Budova byla opatřená ekologickým zastřešením NOXOUT.

Bamboo Airways oznámily spuštění linky z Prahy do Hanoje

Airport 1
Letecká společnost Bamboo Airways představila v Praze při příležitosti 70. výročí navázání diplomatických vztahů mezi Vietnamem a Českou republikou plány na spuštění přímého leteckého spojení mezi oběma zeměmi.

DB Schenker zkoumá nové koncepty automatizace a vzájemné spolupráce

DB schenker logo
Praha - V DB Schenker jde rozvoj lidských zdrojů ruku v ruce s rozvojem logistického odvětví. Není se tedy co divit, že se pozornost zaměřuje i na inovace a digitalizaci v personalistice.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...