1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Kühne + Nagel je k 1. červenci 2016 plně připraven na revoluční novinku v námořní nákladní přepravě – nařízení SOLAS VGM.

kuehne nagel logo
Kühne + Nagel, světový lídr v námořní přepravě zboží, se důkladně připravil na implementaci nového nařízení VGM mezinárodní konvence SOLAS o povinné deklaraci ověřené hmotnosti kontejnerů.

DB Schenker přepravil loni v České republice více než milion zásilek

DB schenker logo
Praha - Globální poskytovatel logistických řešení DB Schenker letos oslaví 25 let působení v České republice. Nedávno ve svých řadách přivítal 1000. zaměstnance a za poslední rok přepravil více než milion zásilek.

Nové investice AWT do infrastruktury podporují rozvoj ve strategických segmentech

awt locomotive
Mezinárodní dopravní skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, nadále pokračuje v modernizaci terminálu kombinované dopravy v Paskově.

DB Schenker se s nedostatkem řidičů úspěšně vypořádal navýšením vlastní přepravní kapacity

DB schenker logo
Praha – Ekonomický růst, nedostatek zaměstnanců, ale také uprchlická krize dělají vrásky českým přepravním společnostem a dopravcům. Trvale přibývá zakázek, ale není dostatek řidičů kamionů, kteří by je odvezli.

Nový certifikát umožní AWT přepravu potravin a krmiv po silnici

awt locomotive
Mezinárodní dopravní společnost AWT, člen skupiny PKP CARGO, v dubnu rozšířila systém mezinárodně uznávaných norem a obdržela pro středisko silniční dopravy certifikát GMP+ B4 pro bezpečnou přepravu potravin a krmiv.

České aerolinie a Airbus podepsaly novou smlouvu na odběr sedmi letadel Airbus A320neo

Airbus a320
Praha - Společnosti České aerolinie a.s. a AIRBUS S.A.S. podepsaly novou smlouvu, na základě které ČSA odeberou od výrobce sedm nových letadel Airbus A320neo. Letadla se do flotily dostanou postupně kolem roku 2021.

První bezplatné elektrobusy v Praze mají za sebou 10 tisíc kilometrů a 150 tisíc přepravených pasažérů

bus public
Dva nové elektrobusy od českého výrobce SOR už více než dva měsíce jezdí na trase pravidelných linek BB1 a BB2.

DB Schenker investuje 25 milionů eur do nového logistického centra v rakouském Grazu

DACHSER logo
Praha – Mezinárodní poskytovatel logistických služeb DB Schenker postaví nový logistický areál o rozloze 70 000 m2, který vytvoří pracovní příležitosti pro více než 250 pracovníků.

DB Schenker rozšířuje logistické sklady i nabízené služby na severní Moravě a Vysočině

DB schenker logo
Praha – Mezinárodní logistická společnost DB Schenker působí od začátku tohoto roku v nových skladech pro pozemní přepravu  v Novém Jičíně a v Humpolci.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...