1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnost IVECO BUS dodala do Litvy dalších 50 školních autobusů Iveco Daily

iveco logo
Společnost JSC “Transmitto”, oficiální prodejce značek IVECO, IVECO BUS a FPT v Litvě, zvítězila ve veřejné soutěži na dodávku nových autobusů, vypsané litevským ministerstvem školství.

Otevřeli jsme nové moderní sídlo společnosti v Nupakách u Prahy

Raben 16
Společnost Raben Logistics Czech k desátému výročí svého působení na českém a slovenském trhu slavnostně přestřihla pásku od nového sídla společnosti v Nupakách u Prahy.

Ředitelství silnic a dálnic je připraveno na zimní údržbu

road 1
Ředitelství silnic a dálnic je již připraveno na nadcházející zimní sezónu. Během letošní zimy se o průjezdné komunikace bude starat více než 750 zaměstnanců ŘSD.

ŠKODA ELECTRIC dodáva trolejbusy do Bulharska

Skoda Plzen
Do bulharského města Pleven zamířilo celkem čtrnáct nových trolejbusů, na jejichž výrobě se významně podílí plzeňská Škoda Electric.

ČD Cargo se podílí na výstavbě nové železniční tratě

CD cargo logo
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) zahájila v Praze stavbu nového železničního koridoru mezi Hostivaří a Vršovicemi. Výstavba první tuzemské čtyřkolejné trati potrvá do roku 2021.

Letiště Václava Havla Praha uvedlo do zkušebního provozu nové stání pro dálková letadla

Airport 1
Letiště Václava Havla Praha pokračuje v realizaci svých krátkodobých rozvojových plánů a do zkušebního provozu uvádí nové letadlové stání s novou odletovou čekárnou.

iHub umožní efektivní správu vozového parku, na vývoji se podílí také DB Schenker

DB schenker logo
Praha - DB Schenker společně se svými partnery v Berlíně spustil projekt, který zkoumá potenciál a přednosti využívání elektrických vozidel v rámci vozového parku logistických firem.

Siemens Mobility představí první autonomní tramvaj na světě

Siemens
Společnost Siemens Mobility spolu s provozovatelem městské hromadné dopravy v německé Postupimi (ViP Verkehrsbetrieb Potsdam GmbH) představí na letošním veletrhu InnoTrans 2018 první autonomní tramvaj na světě.

Trolejbusy s výzbrojí ze Škody budou sloužit ve Francii

Skoda Plzen
Zakázku pro náročný trh západní Evropy si připsala společnost Škoda Electric. Pro francouzské město Limoges budou v rámci vyhraného projektu dodány dva bateriové trolejbusy, součástí smlouvy je i opce na čtyři další vozidla.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...