1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Z Prahy do Berlína v rekordním čase 4 hodiny

čd vlak
Letní změna jízdního řádu zrychlí cestování mezi Prahou a Berlínem. Vlaky překonají vzdálenost mezi oběma hlavními městy za rekordní cestovní čas 4 hodiny 5 minut, resp. 4 hodiny 8 minut opačným směrem.

Deutsche Bahn: zvýšení obratu a zisku • Rekordní počet pasažérů v dálkové přepravě

DB Deutsche Bahn logo
Berlín/ Praha - Německá přepravní společnost Deutsche Bahn zveřejnila výsledky za rok 2017. Zaznamenala rekordní tržby, vyšší zisk a více cestujících na dálkových vlakových linkách.

ČD Cargo jednalo s dřevaři

CD cargo logo
Ve středu 30. května 2018 se ve Stříteži u Jihlavy uskutečnilo setkání vedení společnosti ČD Cargo se zástupci lesnických a dřevařských firem.

DB Schenker meziročně zvýšil obrat o miliardu korun

DB schenker logo
Praha - Obrat společnosti DB Schenker se v roce 2007 zvýšil na více než 6 miliard korun, což meziročně představuje nárůst 18 %. Téměř o pětinu pak stoupl počet zásilek, v minulém roce jich DB Schenker převezl 1,5 milionu.

AWT rozšiřuje síť terminálů kombinované dopravy

awt locomotive
Mezinárodní dopravní skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, která vlastní terminál kombinované dopravy v Paskově, začala na jižní Moravě provozovat nové intermodální překladiště Terminál Zaječí.

Skupina České dráhy loni hospodařila se ziskem 984 milionů korun, v plusu byla i osobní doprava

ceske drahy logo
Bezmála miliardový zisk vykázala v loňském roce Skupina České dráhy. V černých číslech skončila podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) nákladní i osobní doprava.

ŠKODA ELECTRIC opět uspěla s trolejbusy v Rumunsku

Skoda Plzen
Škoda Electric získala novou exportní zakázku – dodá trolejbusy pro rumunské město Galati. Jde už v pořadí o druhý kontrakt pro tamní dopravní podnik.

DB Schenker do své flotily zařadil kamiony na CNG

DB schenker logo
Praha - Investice do plnicí stanice CNG se DB Schenker již pomalu začíná vracet.

Letiště Václava Havla Praha je pátým nejrychleji rostoucím letištěm v Evropě v kategorii 10 – 25 milionů odbavených cestujících

prague airport
Letiště Václava Havla Praha se v roce 2017 umístilo na pátém místě mezi nejrychleji rostoucími letišti v Evropě v kategorii 10 – 25 milionů odbavených cestujících.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...