1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

AŽD Praha podepsala kontrakt v Polsku za 1,2 miliardy Kč

Hands Shaking
Společnost AŽD Praha podepsala smlouvu s polským správcem železniční infrastruktury PKP PLK na modernizaci zabezpečovacího a sdělovacího zařízení na trati Słonice - Szczecin Dąbie.

Letiště Praha pokořilo další rekord: dosáhlo hranice 16 milionů odbavených cestujících za rok

Airport 1
Včera ve večerních hodinách padl na Letišti Václava Havla Praha potřetí za sebou historický rekord, když počet odbavených cestujících v rámci jednoho kalendářního roku dosáhl hranice 16 milionů.

Plzeň získá nejnovější tramvaje ze Škody Transportation

tram
Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) nakoupí až dvacet dva nejmodernějších tramvají. Nízkopodlažní velkokapacitní tramvaje ForCity Smart dodá ze svého plzeňského koncernu společnost Škoda Transportation.

Společnost IVECO BUS dodala do Litvy dalších 50 školních autobusů Iveco Daily

iveco logo
Společnost JSC “Transmitto”, oficiální prodejce značek IVECO, IVECO BUS a FPT v Litvě, zvítězila ve veřejné soutěži na dodávku nových autobusů, vypsané litevským ministerstvem školství.

Otevřeli jsme nové moderní sídlo společnosti v Nupakách u Prahy

Raben 16
Společnost Raben Logistics Czech k desátému výročí svého působení na českém a slovenském trhu slavnostně přestřihla pásku od nového sídla společnosti v Nupakách u Prahy.

Ředitelství silnic a dálnic je připraveno na zimní údržbu

road 1
Ředitelství silnic a dálnic je již připraveno na nadcházející zimní sezónu. Během letošní zimy se o průjezdné komunikace bude starat více než 750 zaměstnanců ŘSD.

ŠKODA ELECTRIC dodáva trolejbusy do Bulharska

Skoda Plzen
Do bulharského města Pleven zamířilo celkem čtrnáct nových trolejbusů, na jejichž výrobě se významně podílí plzeňská Škoda Electric.

ČD Cargo se podílí na výstavbě nové železniční tratě

CD cargo logo
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) zahájila v Praze stavbu nového železničního koridoru mezi Hostivaří a Vršovicemi. Výstavba první tuzemské čtyřkolejné trati potrvá do roku 2021.

Letiště Václava Havla Praha uvedlo do zkušebního provozu nové stání pro dálková letadla

Airport 1
Letiště Václava Havla Praha pokračuje v realizaci svých krátkodobých rozvojových plánů a do zkušebního provozu uvádí nové letadlové stání s novou odletovou čekárnou.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...