1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Změny ve společnosti ČD Logistics

CD cargo logo
V loňském roce se ČD Cargo stalo stoprocentním vlastníkem společnosti ČD Logistics, jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů spedičních služeb na českém trhu. Letošní leden pak přinesl další dvě významné změny.

Logistické centrum Raben v CTPark Prague East je nejlepší v zemi, vyhrálo Best Warehouse Development v CIJ Awards Czech Republic 2018

Raben 16
Developer CTP Invest získal za logistické centrum pro společnost Raben Logistics Czech v CTPark Prague East ocenění Best Warehouse Development v letošních CIJ Awards Czech Republic.

Flotila Vectronů ČD Cargo je kompletní

CD cargo logo
V úterý 29. ledna 2019 převzalo ČD Cargo od zástupců společnosti Siemens poslední tři lokomotivy řady 383. Předávka se uskutečnila v areálu SOKV Ústí nad Labem.

Dopravní podnik Ostrava poprvé prodal více krátkodobých elektronických jízdenek než papírových

bus public
Poprvé od spuštění elektronických plateb ve vozidlech Dopravního podniku Ostrava (DPO) překročil jejich počet i objem v korunách prodej krátkodobých papírových jízdenek.

AŽD Praha podepsala kontrakt v Polsku za 1,2 miliardy Kč

Hands Shaking
Společnost AŽD Praha podepsala smlouvu s polským správcem železniční infrastruktury PKP PLK na modernizaci zabezpečovacího a sdělovacího zařízení na trati Słonice - Szczecin Dąbie.

Letiště Praha pokořilo další rekord: dosáhlo hranice 16 milionů odbavených cestujících za rok

Airport 1
Včera ve večerních hodinách padl na Letišti Václava Havla Praha potřetí za sebou historický rekord, když počet odbavených cestujících v rámci jednoho kalendářního roku dosáhl hranice 16 milionů.

Plzeň získá nejnovější tramvaje ze Škody Transportation

tram
Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) nakoupí až dvacet dva nejmodernějších tramvají. Nízkopodlažní velkokapacitní tramvaje ForCity Smart dodá ze svého plzeňského koncernu společnost Škoda Transportation.

Společnost IVECO BUS dodala do Litvy dalších 50 školních autobusů Iveco Daily

iveco logo
Společnost JSC “Transmitto”, oficiální prodejce značek IVECO, IVECO BUS a FPT v Litvě, zvítězila ve veřejné soutěži na dodávku nových autobusů, vypsané litevským ministerstvem školství.

Otevřeli jsme nové moderní sídlo společnosti v Nupakách u Prahy

Raben 16
Společnost Raben Logistics Czech k desátému výročí svého působení na českém a slovenském trhu slavnostně přestřihla pásku od nového sídla společnosti v Nupakách u Prahy.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...