1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ČD Cargo bude od ledna znovu vozit uhlí do Chvaletic

Train
Praha - Státní železniční dopravce ČD Cargo bude od ledna znovu vozit uhlí ze severočeských dolů do elektrárny Chvaletice.

Německá Lufthansa si objedná 25 nových letadel Airbus

lufthansa plane
Frankfurt - Německá letecká společnost Lufthansa si od evropského výrobce Airbus objedná 25 nových letadel, aby nahradila starší stroje a snížila náklady na pohonné hmoty.

Škoda Electric dodala do Sofie všech 50 trolejbusů za 700 mil. Kč

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škoda Electric dokončila dodávku 50 nových trolejbusů pro bulharské hlavní město. Do Sofie dodala osmnáctimetrová plně nízkopodlažní vozidla Škoda 27 Tr v modrožlutých barvách.

Ryanair údajně plánuje nákup dalších 100 letadel Boeing

ryanair plane
Dublin - Největší evropské nízkonákladové aerolinky Ryanair jsou blízko dohody o nákupu nejméně 100 letadel Boeing 737 MAX, která jsou vybavena větším počtem sedadel. Hodnota kontraktu by mohla činit až deset miliard dolarů (213,1 miliardy Kč).

Škoda Electric dodá do Brna 30 trolejbusů za 400 milionů Kč

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škoda Electric dodá do Brna 30 kloubových nízkopodlažních trolejbusů za 395 milionů korun. Dodávka vozidel typu Škoda 31 Tr se uskuteční v první polovině příštího roku, řekl ČTK ředitel divize Trolejbusy Karel Majer.

Český výrobce dodá do Bratislavy 25 autobusů za 7,7 milionu eur

SOR bus logo
Bratislava - Český výrobce autobusů SOR Libchavy uspěl v tendru bratislavského městského dopravního podniku DPB na dodávku nových autobusů.

ČD nakoupily vlaky pro dálkovou dopravu za 2,6 miliardy korun

ceske drahy logo
Praha - České dráhy nakoupily 14 elektrických vlaků RegioPanter od plzeňského výrobce Škoda Transportation. Dopravce chce s nimi jít do plánovaných tendrů na provoz rychlíkových tratí.

Nový generální řiditel v Maďarsku

Kuehne Nagel El  Elemer Lanyi Marton
Paty, Maďarsko – Márton Lányi (37), který pracoval ve společnosti Kuehne + Nagel na různých pozicích již od roku 2006, převzal od 1. června 2014 odpovědnost za řízení maďarské pobočky Kuehne + Nagel.

Gefco získalo zakázku od českého Fordu za 30 milionů Kč

gefco logo
Praha - Logistická firma Gefco získala zakázku od českého Fordu za 1,1 milionu eur ročně (cca 30 milionů korun). Bude přepravovat vozy značky Ford z Evropy a Turecka do České republiky. Společnost to uvedla v tiskové zprávě.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...