1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

DB Schenker otevírá nový moderní terminál v Blučině u Brna

DB schenker logo
Praha - Mezinárodní poskytovatel logistických služeb DB Schenker otevřel v obci Blučina na Brněnsku další ze svých moderních skladových terminálů. Nová pobočka je svým strategickým umístěním ideální pro zásobování po České republice, případně ostatních zemí střední Evropy.

AWT míří na jih

awt locomotive
Skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, navýšila meziročně objem přeprav ze střední Evropy do Slovinska a Itálie o 10 vlaků týdně. Nově společnost zajišťuje přepravy na jih Evropy v celém úseku a většinu v režimu Just in time.

ČD Cargo za první pololetí zdvojnásobilo svůj čistý zisk, před zdaněním vydělalo přes půl miliardy korun

CD cargo logo
Společnost ČD Cargo, a. s., člen skupiny ČD a největší dceřiná společnost Českých drah, a.s., která se zabývá především nákladní dopravou,

První bezplatné elektrobusy v Praze najely 23 tisíc kilometrů a svezly přes 300 tisíc pasažérů

bus public
Dvojice nových českých elektrobusů značky SOR, které jezdí na trase pravidelných linek BB1 a BB2 spojujících multifunkční areál BB Centrum a stanici metra Budějovická v Praze 4, ujely za první půlrok ostrého provozu již více než 23 tisíc kilometrů.

V prvním pololetí prošlo Letištěm Václava Havla Praha o 355 tisíc cestujících více než v loňském roce

Airport 1
Výkony za první pololetí roku 2016 na Letišti Václava Havla Praha potvrzují pokračující zájem o Prahu jako cílovou destinaci.

Marketing Českých aerolinií nově povede Tomáš Brejcha

csa
Novým ředitelem marketingu Českých aerolinií se stal Tomáš Brejcha, který do společnosti přichází z cestovní kanceláře Čedok. Bude odpovědný za veškerou marketingovou komunikaci, včetně on-line prezentace ČSA.

Lodí, vlakem a kamionem: DB Schenker zavedl nové přepravní řešení mezi Tureckem a Skandinávií

DB schenker logo
Istanbul/Vídeň – Nové dopravní spojení jihovýchodu a severu Evropy snižuje ceny za přepravu a redukuje emise CO2 až o 70 procent.

Arkadiusz Olewnik novým předsedou představenstva a generálním ředitelem AWT

awt locomotive
Novým předsedou představenstva společnosti Advanced World Transport a.s. (AWT), která je členem skupiny PKP CARGO, byl jmenován Arkadiusz Olewnik, člen představenstva PKP CARGO pro finanční záležitosti.

České aerolinie dosáhly v prvním pololetí letošního roku provozní zisk téměř 50 milionů korun

czechairlines
Za první pololetí letošního roku dosáhly České aerolinie provozní zisk ve výši 47,3 milionů korun podle neauditovaných výsledků hospodaření.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...