1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ŘSD otevřelo sjezd a nájezd u Písnice, uleví při uzavírce Barrandovského mostu

road construction
Praha - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) otevřelo sjezd a nájezd na Pražský okruh u Písnice. Uleví při uzavírce a omezeních na Barrandovském mostě, které začnou v polovině května, a také při nynější uzavírce Břežanského údolí. Novinářům to řekli mluvčí ŘSD Jan Rýdl a mluvčí krajské správy a údržby silnic Petra Kučerová.

Pátým členem Představenstva Českých drah je Lukáš Svoboda

ceske drahy logo
Dozorčí rada Českých drah, a.s., zvolila pátým členem Představenstva ČD Lukáše Svobodu, dosavadního ředitele úseku Ekonomiky a sdílených služeb ve společnosti ČD – Telematika.

Správa železnic zřídí novou organizační jednotku pro vysokorychlostní tratě

Railway 1
Praha - Správa železnic zřídí novou organizační jednotku pro vysokorychlostní tratě. Ta bude svým postavením a pravomocemi obdobou například oblastních ředitelství, fungovat však bude centrálně a věnovat se bude přípravě projektů i jejich následnou výstavbou, provozem a údržbou. ČTK o tom informovala Správa železnic.

Výbor podpořil pravidelné audity bezpečnosti dálnic a silnic

highway
Praha - Podmínky pro kontrolu bezpečnosti dálnic, silnic první třídy a dalších vybraných silnic se asi zpřísní. Vlastníci budou muset každých pět let zajistit posouzení rizik dopravních nehod na jednotlivých úsecích. U rizikových úseků pak budou následovat podrobné prohlídky s návrhy vyššího zabezpečení.

Bexity na stejné cestě s Raben Group

Raben 16
Skupina Raben Group, evropský logistický operátor, podepsala dohodu o nákupu 100 % akcií rakouské firmy Bexity od jejího současného vlastníka Mutares.

Emirates slaví 30 let od revolučního rozhodnutí:integrace TV obrazovek do sedadel

Emirates plane
Dubaj - V roce 1992 udělala letecká společnost Emirates klíčové rozhodnutí: do všech sedadel napříč všemi letovými třídami v rámci celé své letecké flotily nainstalovala televizní obrazovky. Jednalo se o revoluční inovaci, která formovala očekávání cestujících a nabídku palubního zábavního programu na další desetiletí.

Střediska údržby odváží od silnic stovky tun odpadu ročně

RSD 1 14
Jarní měsíce umožňují údržbě silnic a dálnic v České republice zahájit další etapu úklidu.

Emirates obnovuje komerční lety do a z Vietnamu

Emirates plane
Ho Či Minovo Město, Vietnam - Cestující z Vietnamu se opět mohou těšit na letecká spojení s Emirates do destinací po celém světě a užít si tak svou dlouho očekávanou dovolenou či obchodní cestu.

Snížení energetické náročnosti

Dp ustinadlabem19
Ústí nad Labem – Dopravnímu podniku města Ústí nad Labem byla schválena dotace na projekt „Snížení energetické náročnosti - pomocné provozy Předlice“.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...