1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Na vlastní licenci po Slovensku

CD cargo logo
Další zemí, ve které realizuje ČD Cargo přepravy na vlastní licenci, se v sobotu 20. června 2020 stalo Slovensko. Ve 2:30 překonal státní hranici u Lanžhota vlak s návěsy LKW Walter, který mířil z Rostocku do překladiště v rumunském Curtici.

Sdružení dopravních podniků podepsalo společnou žádost o finanční podporu adresovanou Evropské unii

bus public
Evropská sekce Mezinárodní unie veřejné dopravy (UITP) spojila více než 80 nejvyšších představitelů dopravních podniků a měst, kteří vyzývají evropské instituce,

Zavedli jsme novou železniční přepravu z Číny

DSV logistic park
Ve světle současných událostí, kdy vzhledem k celosvětové situaci se šířením korona viru, došlo k dočasnému „zmražení“ leteckých přeprav, nabízíme další řešení, jak zboží z Číny přivést rychle a za příjemné ceny.

PKP CARGO INTERNATIONAL úspěšně obhájila certifikáty TMS a diamantový certifikát CQS

Railway 1
Třetí květnový týden se ve společnosti PKP CARGO INTERNATIONAL a.s. (dříve AWT), ze skupiny PKP CARGO, předního logistického operátora v Evropě,

Tramvaje už jezdí do Výškovic bez omezení

tram
Od 1. května jezdít ostravské tramvaje po Výškovických mostech bez výluk a omezení. Po dvou letech končí kompletní rekonstrukce tramvajových mostů nad frekventovanou Rudnou ulicí a železniční tratí.

V létě začneme testovat nákladní vozy na vodíkový pohon

gebruder weiss logo
Již letos v létě otestujeme vůbec poprvé vozy s vodíkovým pohonem.

DB Schenker uvádí do provozu autonomní vysokozdvižné vozíky

DB schenker logo
Praha - Logistická společnost DB Schenker po úspěšném dokončení pilotního projektu uvedla do běžného provozu autonomní vysokozdvižný vozík rakouského výrobce AGILOX.

Gebrüder Weiss rozšiřuje svoji distribuční síť v Rusku

gebruder weiss logo
Přední světový logistický specialista Gebrüder Weiss vstoupil do exklusivního partnerství se společností JDE, díky tomu nabídne svým zákazníkům ještě efektivnější distribuci zásilek po celém Rusku.

Od dnešního dne je ostravská MHD zcela bezpapírová

bus public
K 1. dubnu 2020 přestal Dopravní podnik Ostrava (DPO) akceptovat tradiční papírové jízdenky. Od dnešního rána je možné uhradit jízdné ve vozidlech výhradně elektronickou formou.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...