1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

PKP CARGO INTERNATIONAL úspěšně obhájila certifikáty TMS a diamantový certifikát CQS

Railway 1
Třetí květnový týden se ve společnosti PKP CARGO INTERNATIONAL a.s. (dříve AWT), ze skupiny PKP CARGO, předního logistického operátora v Evropě,

Tramvaje už jezdí do Výškovic bez omezení

tram
Od 1. května jezdít ostravské tramvaje po Výškovických mostech bez výluk a omezení. Po dvou letech končí kompletní rekonstrukce tramvajových mostů nad frekventovanou Rudnou ulicí a železniční tratí.

V létě začneme testovat nákladní vozy na vodíkový pohon

gebruder weiss logo
Již letos v létě otestujeme vůbec poprvé vozy s vodíkovým pohonem.

DB Schenker uvádí do provozu autonomní vysokozdvižné vozíky

DB schenker logo
Praha - Logistická společnost DB Schenker po úspěšném dokončení pilotního projektu uvedla do běžného provozu autonomní vysokozdvižný vozík rakouského výrobce AGILOX.

Gebrüder Weiss rozšiřuje svoji distribuční síť v Rusku

gebruder weiss logo
Přední světový logistický specialista Gebrüder Weiss vstoupil do exklusivního partnerství se společností JDE, díky tomu nabídne svým zákazníkům ještě efektivnější distribuci zásilek po celém Rusku.

Od dnešního dne je ostravská MHD zcela bezpapírová

bus public
K 1. dubnu 2020 přestal Dopravní podnik Ostrava (DPO) akceptovat tradiční papírové jízdenky. Od dnešního rána je možné uhradit jízdné ve vozidlech výhradně elektronickou formou.

DB Schenker otevírá v Dubaji logistické centrum plně využívající solární energii

DB schenker logo
Praha - DB Schenker otevřel v Dubaji své první logistické centrum o rozloze 33 000 m2, jehož spotřebu elektřiny bude plně pokrývat solární energie.

Nadrozměrné elektrárenské díly z Česka úspěšně dorazily do Asie

DB schenker logo
Český průmysl má po celém světě dobré renomé, a proto není překvapením, že je po tuzemských investičních celcích poptávka. Kvalitní produkty si zaslouží i špičkovou přepravu, kterou zajistila logistická společnost DB Schenker.

Elektromobilita pronikla i do flotily DB Schenker

DB schenker logo
Praha - Elektromobilita se v dnešní době dostává nejen do běžného provozu, ale i do firemních flotil, a logistická společnost DB Schenker není výjimkou.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...