1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Hendikepovaní zaměstnanci jsou v DB Schenker vítáni

DB schenker logo
Praha -Lidé jsou různí a mají rozdílné schopnosti a možnosti realizace. DB Schenker napříč celou firmou podporuje diverzitu. V logistickém skladu ve Strančicích se přitom zaměřili zejména na osoby se zdravotním postižením.

DB Schenker chystá nové logistické centrum u Stockholmu

DB schenker logo
Praha - Společnost DB Schenker, jeden z předních globálních poskytovatelů logistických služeb, staví nové, udržitelné logistické centrum v jižní části Švédska nedaleko hlavního města Stockholmu. Centrum bude stát ve městě Almnäs u Södertälje, a práci v něm najde až 200 zaměstnanců.

DB Schenker má speciální sklad pro nadrozměrné zásilky

DB schenker logo
Praha - Přední poskytovatel mezinárodních logistických řešení DB Schenker pomáhá českým strojírenským firmám exportovat zboží do celého světa.

Vrací se přímé vlaky do Mnichova a Budapešti

ceske drahy logo
Po koronavirové krizi, ukončení plánovaných výluk v Bavorsku a po opravě trati poškozené přívalovými dešti v Maďarsku, se v příštích dnech vrátí k pravidelnému jízdnímu řádu linky Ex 6 Západní expres v trase Praha – Domažlice – Mnichov a Ex 3 Metropolitan Praha – Bratislava – Budapešť.

DB Schenker investuje do průkopníka městské letecké mobility, firmy Volocopter

DB schenker logo
Praha - Německý start-up Volocopter získal pro další etapu financování, v níž shání 87 milionů eur, podporu globálního poskytovatele logistických služeb DB Schenker. Získané finanční prostředky společnost využije na certifikaci letounu VoloCity, nábor expertů z oboru a také na podporu komerčního využití druhé generace nákladního dronu VoloDrone.

Společnost AWT Rail SK se změnila na PKP CARGO INTERNATIONAL SK

awt locomotive
Dne 12. června 2020 se slovenská společnost AWT Rail SK a.s. přejmenovala na PKP CARGO INTERNATIONAL SK a.s.

Letiště Praha má potvrzené obnovené letecké spojení do celkem 55 destinací. Jedná se již o přibližně třetinu loňského provozu

prague airport
Již celkem 17 leteckých společností oznámilo svůj záměr začít znovu provozovat přímá letecká spojení z Letiště Václava Havla Praha. Jedná se konkrétně o 55 destinací, z nichž deset je už v provozu.

Skupina C.S.CARGO dosáhla v roce 2019 na tržby v hodnotě 4,8 mld. Kč

cs cargo
Praha - V roce 2019 dopravní a logistická skupina C.S.CARGO ze všech svých činností celkově utržila 4,8 miliardy korun. Profitabilita v ukazateli v EBITDA vzrostla na 404 milionů korun. Růst skupina evidovala v segmentu logistiky. Dále také v námořní a letecké přepravě, kde nárůst činil 13 %.

ČD zahajují provoz nočních vlaků, cestující jimi dojedou do Tater či do Alp

ceske drahy logo
Poslední červnový víkend zahájí České dráhy společně se svými zahraničními partnery provoz části nočních vlaků. Po tříměsíční pauze vyvolané epidemií COVID-19 si tak cestující znovu můžou naplánovat cestu v pohodlí lůžkových vozů do Tater či do Alp.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...