1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ŠKODA ELECTRIC dodáva trolejbusy do Bulharska

Skoda Plzen
Do bulharského města Pleven zamířilo celkem čtrnáct nových trolejbusů, na jejichž výrobě se významně podílí plzeňská Škoda Electric.

ČD Cargo se podílí na výstavbě nové železniční tratě

CD cargo logo
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) zahájila v Praze stavbu nového železničního koridoru mezi Hostivaří a Vršovicemi. Výstavba první tuzemské čtyřkolejné trati potrvá do roku 2021.

Letiště Václava Havla Praha uvedlo do zkušebního provozu nové stání pro dálková letadla

Airport 1
Letiště Václava Havla Praha pokračuje v realizaci svých krátkodobých rozvojových plánů a do zkušebního provozu uvádí nové letadlové stání s novou odletovou čekárnou.

iHub umožní efektivní správu vozového parku, na vývoji se podílí také DB Schenker

DB schenker logo
Praha - DB Schenker společně se svými partnery v Berlíně spustil projekt, který zkoumá potenciál a přednosti využívání elektrických vozidel v rámci vozového parku logistických firem.

Siemens Mobility představí první autonomní tramvaj na světě

Siemens
Společnost Siemens Mobility spolu s provozovatelem městské hromadné dopravy v německé Postupimi (ViP Verkehrsbetrieb Potsdam GmbH) představí na letošním veletrhu InnoTrans 2018 první autonomní tramvaj na světě.

Trolejbusy s výzbrojí ze Škody budou sloužit ve Francii

Skoda Plzen
Zakázku pro náročný trh západní Evropy si připsala společnost Škoda Electric. Pro francouzské město Limoges budou v rámci vyhraného projektu dodány dva bateriové trolejbusy, součástí smlouvy je i opce na čtyři další vozidla.

Z Prahy do Berlína v rekordním čase 4 hodiny

čd vlak
Letní změna jízdního řádu zrychlí cestování mezi Prahou a Berlínem. Vlaky překonají vzdálenost mezi oběma hlavními městy za rekordní cestovní čas 4 hodiny 5 minut, resp. 4 hodiny 8 minut opačným směrem.

Deutsche Bahn: zvýšení obratu a zisku • Rekordní počet pasažérů v dálkové přepravě

DB Deutsche Bahn logo
Berlín/ Praha - Německá přepravní společnost Deutsche Bahn zveřejnila výsledky za rok 2017. Zaznamenala rekordní tržby, vyšší zisk a více cestujících na dálkových vlakových linkách.

ČD Cargo jednalo s dřevaři

CD cargo logo
Ve středu 30. května 2018 se ve Stříteži u Jihlavy uskutečnilo setkání vedení společnosti ČD Cargo se zástupci lesnických a dřevařských firem.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...