1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Začíná přestavba trati mezi Lysou nad Labem a Čelákovicemi, Labe překlene nový most

Railway 1
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) pokračuje v modernizaci trati 231. Poté, co nedávno dokončila rekonstrukci stanice Čelákovice, dnes slavnostně zahájila optimalizaci navazujícího úseku do Lysé nad Labem.

Letiště Václava Havla Praha bude mít v rámci zimního letového řádu přímé spojení do 121 destinací

Airport 1
V neděli 27. října 2019 vstoupí v platnost zimní letový řád. V jeho rámci bude mít Letiště Václava Havla Praha přímé letecké spojení do celkem 121 destinací ve 46 zemích světa.

Dvě ze tří trakcí Plzeňských městských dopravních podniků jsou již 100% nízkopodlažní

bus public
Ve vozovém parku Plzeňských městských dopravních podniků (PMDP) již od letošního září nenajdete jiné, než bezbariérové autobusy, které tak doplnily 100% nízkopodlažnost plzeňských trolejbusů.

DB Schenker posiluje svou pozici v logistice pro automobilový průmysl

DB schenker logo
Praha - Logistika lithiových baterií nebo 3D tisk. DB Schenker dále rozšiřuje nabídku inovativních řešení pro logistiku náhradních dílů v automobilovém průmyslu.

Škodovácké tramvaje svezly první cestujíci v německém Chemnitzu

Skoda Plzen
Tramvaje ForCity ze Škody Transportation dnes slavnostně zahájily provoz s cestujícími v německém městě Chemnitz. Jedná se o obousměrná 100% nízkopodlažní vozidla s nerezovou skříní.

Ziskové ČD Cargo aktivně působí na evropském dopravním trhu


CD cargo logo
Společnost ČD Cargo, a. s., největší dceřiná společnost Českých drah, a.s., která se zabývá nákladní železniční dopravou,

ČD zůstanou hlavním železničním dopravcem ve Středočeském kraji

ceske drahy logo
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová společně s místopředsedou představenstva Českých drah Radkem Dvořákem

ŘSD uzavřelo dodatek ke smlouvě o dodávce a provozování mýtného systému se společnostmi CzechToll a SkyToll

highway
Ředitelství silnic a dálnic ČR uzavřelo dne 6. 8. 2019 dodatek ke smlouvě o dodávce a provozování mýtného systému se společnostmi CzechToll a SkyToll v hodnotě maximálně 14,9 mil. Kč bez DPH,

Novým generálnym ředitelem společnosti DHL EXPRESS pro Českou republiku se stáva Luďek Drnec


DHL plane
Společnost DHL Express, poskytovatel expresních logistických služeb, oznámila jméno nového generálního ředitele pro Českou republiku, kterým bude jmenován Luděk Drnec.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...