1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Letiště Václava Havla Praha bude mít novou přímou linku s kanadským Torontem

air canada plane
Praha - Letecká společnost Air Canada oznámila zahájení sezónních přímých letů mezi Prahou a Torontem, a to od 29. května 2016.

AŽD Praha získala další významnou zakázku v Bělorusku

Railway 1
Další významný kontrakt s Běloruskou železnicí uzavřel český výrobce a dodavatel řídicí a zabezpečovací techniky, společnost AŽD Praha.

Egypt zahájil provoz nové větve Suezského průplavu

boat on suez
Ismáílíja - Egypt zahájil provoz nové větve Suezského průplavu, vybudována byla za jediný rok.

SOR Libchavy vyrobil 600 autobusů, o 110 víc než předloni

SOR bus logo
Libchavy - Společnost SOR Libchavy loni vyrobila 600 autobusů, navýšila tak meziročně produkci o 110 vozů. Firmě rostly zakázky pro tuzemský a slovenský trh. ČTK to řekl finanční ředitel firmy Vítězslav Tymr.

Škoda Transportation dodá motory pro 25 trolejbusů v Mexiku

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škoda Transportation se za sto milionů korun bude podílet na výrobě 25 trolejbusů pro druhé největší mexické město Guadalajara. Firma vyhlíží zakázky také v Brazílii a Chile. Napsaly to Lidové noviny (LN).

Inekon otestoval tramvaj na baterie a chystá výrobu pro Seattle

tram
Praha - Česká firma Inekon Group otestovala v běžném provozu tramvaj na baterie a chystá sériovou výrobu. Firma to oznámila v tiskové zprávě.

Škoda Electric dodala do Zlína všech 25 trolejbusů za 330 mil Kč

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škoda Electric dodala Zlínu všech 25 objednaných trolejbusů. Jde o kontrakt v celkové hodnotě přes 328 milionů korun, který zahrnuje čtyři typy vozidel.

Škoda Electric dodá se Solarisem 24 trolejbusů do Budapešti

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škoda Electric dodá spolu s polským Solarisem 24 nových trolejbusů do Budapešti. Součástí kontraktu je i opce na dalších 84 trolejbusů. Celková hodnota zakázky tak může činit až 1,7 miliardy korun.

Firma Gebrüder Weiss začala stavět na Brněnsku sklad za 193 mil.

gebruder weiss logo
Syrovice - Nový sklad v Syrovicích na Brněnsku chce příští rok v létě zprovoznit logistická společnost Gebrüder Weiss, stavět ho začala v říjnu. Investuje do něj kolem sedmi milionů eur (193 mil. Kč).

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...