1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

AMPER 2017 – SVĚT ELEKTROTECHNIKY A INFORMATIKY

Amper-vystavaNejvětší elektrotechnická událost v regionu střední Evropy se bude konat v termínu 21. – 24. 3. 2017. V halách brněnského výstaviště se představí 600 vystavovatelů z 22 zemí světa. TERINVEST, pořadatel veletrhu očekává 45 000 návštěvníků.

 

Odborníci a technicky zaměřená veřejnost se může těšit na řadu unikátních novinek, mnohdy ve světové premiéře, prezentovaných ve 3 výstavních halách. Mezi vystavovateli budou zastoupeny přední světové koncerny, tradiční české a slovenské firmy. Veletrhu dominují vystavovatelé ze stěžejních oborů elektroenergetiky, automatizační a řídicí techniky, inteligentních elektroinstalací, elektronických součástek a modulů. Dále se budou prezentovat významné firmy z oblasti zabezpečení a osvětlení. Nově se představí společnosti v oboru telekomunikace.  

Součástí veletrhu bude rozsáhlý doprovodný program tvořený odbornými konferencemi, semináři, školeními a workshopy na aktuální oborová témata. V hale V bude probíhat FÓRUM AUTOMATIZACE, živý program přednášek s podtitulem Automatizace mění průmysl. Na venkovní ploše proběhne oblíbená přehlídka elektromobilů a hybridů AMPER MOTION. Mezi další doprovodné akce patří AMPER START UP podporující nové a začínající podnikatele nebo AMPER SMART CITY – konference a prezentace věnovaná konceptu chytrých měst. Veletrh bude zahájen soutěží o nejpřínosnější exponát veletrhu – ZLATÝ AMPER.

Více na www.amper.cz.

PŘEDPLAŤTE SI

banner 220x660

Nenechte si ujít...